Vivo Watch 2 z premierą już w 2022 roku?

Do sieci wyciekły zdjęcia przedstawiające Vivo Watch 2, dzięki którym uzyskaliśmy wskazówkę na temat jego projektu i niektórych funkcji.

Źródło: @TechyPreacher / Twitter

Vivo ogłosiło swój pierwszy smartwatch, trafnie nazwany Vivo Watch, we wrześniu ubiegłego roku. Zegarek ma zamiar dostać następcę - Vivo Watch 2. Zegarek ten pojawił się na stronach internetowych certyfikacji i w przeciekach. Zdjęcia pokazują trzy rendery drugiej generacji smartwatcha od Vivo, wskazując na zbliżającą się premierę.

Rendery nie tylko dają nam pogląd na projekt, ale także pokazują niektóre z funkcji nadchodzącego smartwatcha. Niektóre z nich obejmują monitorowanie tętna, wbudowany GPS, a także licznik kroków. Rendery pokazują również, że urządzenie będzie posiadać obsługę połączeń głosowych. Potwierdzałoby to poprzednie plotki, według których Vivo Watch 2 ma oferować funkcję e-SIM.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [20.01.2022]
  • Promocje w Avans - najlepsze oferty, nawet -20% [20.01.2022]

W zakresie projektowania, Vivo Watch 2 przyjmie tę samą okrągłą konstrukcję, jak poprzednik. Zegarek ma posiadać również warianty skórzanych oraz silikonowych pasków. Zasilany będzie baterią o pojemności 501 mAh, która jest dwa razy większa od pierwszej generacji Vivo Watch.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy Vivo Watch 2 będzie mieć swoją premierę. Spodziewamy się jednak, że będzie to pierwsza połowa 2022 roku.