Vivo iQOO 3 - nowy rekord w testach AnTuTu!

Xiaomi Mi 10 uzyskał w testach AnTuTu imponujący, rekordowy wynik - 585 232 punkty. Cieszył się jednak tytułem lidera przez dwa dni - Vivo iQOO 3 osiągnął lepszy rezultat.

Jak pisałem wczoraj, Xiaomi Mi 10 wskoczyło na pozycję lidera najmocniejszych smartfonów świata, ale Lenovo zapowiada pobicie tego rekordu i przekroczenie bariery 600 tys. punktów. Jednak w przypadku Lenovo są to tylko zapowiedzi, a tu bez wielkich fanfar Vivo pokazało, że jego nadchodząca propozycja - iQOO 3 - będzie jeszcze lepsza. Jego wynik to 597 583 punktów, czyli o ponad 12 tys. punktów więcej, niż propozycja Xiaomi!

Vivo iQOO 3 - nowy rekord w testach AnTuTu!

Wynik testu pokazuje nam również specyfikację. Biorąc pod uwagę poprzednie przecieki i plotki, nie ma zaskoczeń. Jednostka centralna to Snapdragon 865, korzystający za 12GB RAM i układu graficznego Adreno 650. Smartfon pokazuje obraz w rozdzielczości 2400x1080 pikseli, a całość działa po kontrolą systemu Android 10. Oczywiście same podzespoły nie starczą, aby osiągnąć tak wysoki wynik - za ich maksymalnie wydajne działanie odpowiadają zastosowane technologie i mechanizmy. Data premiery pozostaje jeszcze nieznana.

Źródło: PlayfulDroid