Vobis - najlepsze wyprzedaże

Vobis to kolejna sieć handlowa, która na swojej stronie internetowej utrzymuje stałą rubrykę poświęconą produktom przecenionym, dostępnym w promocji.

Vobis" data-status="http://www.vobis.pl/oferta/wyprzedaze/lista.aspx?utm_source=home_page&utm_medium=baner&utm_content=baner_szeroki&utm_campaign=wyprzedaze">Wyprzedaże w Vobis to obszerny katalog komputerów i innego sprzętu elektronicznego, stanowiący alternatywę dla internetowych porównywarek cen.

Zaletą systemu jest przejrzystość. Tak samo jak w wypadku standardowej oferty sklepu towary na wyprzedaży pogrupowane są w kategorie, wyświetlane przez cały czas w menu nawigacyjnym. Ułatwia to poruszanie się po serwisie. Pozostałe ułatwienia w nawigacji to m.in. możliwość dostosowania liczby wyświetlonych na stronie produktów oraz sortowanie wg ceny i nazwy.

Panel wyprzedaży w serwisie vobis.pl

Internauta może łatwo dotrzeć do informacji o cenie danego sprzętu przed obniżką. Na zdjęciu urządzenia widnieje zwykle stara cena, przekreślona i zastąpiona nową. W ten sposób łatwo ocenimy, czy wyprzedawany produkt jest rzeczywiście okazją czy raczej dystrybutor liczy na magię słowa "wyprzedaż". Zdarza się też, że niektóre produkty opatrzone metką "Wyprzedaż" są opatrzone niepełnymi informacjami (np. brak jest danych o starej cenie).

Vobis

Użytkownik ma do dyspozycji porównywarkę produktów. Można porównać ze sobą maksymalnie 3 urządzenia jednocześnie ale za to istnieje możliwość tworzenia równolegle kilku zestawień różnych typów urządzeń (listy te są dostępne po najechaniu kursorem przycisku "Porównaj").

Vobis.pl - porównanie przecenionych towarów

Niektóre produkty objęte są wyprzedażą tylko w wypadku, gdy klient kupi je w sklepie internetowym

u. Przy takich urządzeniach widnieje stosowna informacja.

Oprócz samej podstrony z wyprzedażami na stronie głównej vobis.pl dostępny jest też interaktywny moduł "Promocje", zawierający polecane przez dystrybutora produkty oraz link do wirtualnej gazetki Vobisu.

Gazetka Vobis