Volleyball Manager - gratka dla fanów siatkówki

Volleyball Manager, to program dla fanów siatkówki, zwłaszcza tych o zacięciu menadżerskim. Dzięki niemu możemy choć na chwilę poczuć się, jak prezes pierwszoligowej drużyny, od którego taktyki i organizacji bardzo wiele zależy.

Volleyball Manager 2.1.6, jest menadżerem sportowym - pozwala na planowanie, dokumentowanie oraz przeprowadzanie turniejów siatkówki oraz konkurowanie w lidze. W organizacji czasu i zadań z pewnością pomoże nam automatyczny kalendarz, choć i w tym przypadku mamy dużą swobodę, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji.

Podstawa to oczywiście zaplanowanie rozgrywek (w lidze, bądź wybranych turniejach) i ustalenie taktyki. Każdy etap naszej pracy jest dokumentowany, a dane możemy w łatwy sposób wyeksportować, np. na stronę WWW. Imponujące wrażenie robią szczegółowe statystyki, dotyczące nie tylko wyników, ale także np. liczby kibiców zasiadających podczas rozgrywek na trybunach. Gra dostępna jest w trzech językach: angielskim, niemieckim lub duńskim.

Wersję demonstracyjną (ograniczoną czasowo) można pobrać ze strony producenta:http://volley.kommdot.de/download/install.zip