VsPainter - rysowanie na ekranie

VsPainter jest programem graficznym przeznaczonym dla rysowników, designerów, twórców gier wideo, bloggerów i każdego kto potrzebuje mieć zawsze pod ręką "coś do rysowania". Aplikacja przeznaczona jest dla urządzeń z Windows Mobile, które przeistacza telefon w tablet i monitor w jednym.

VsPainter

VsPainter

Program posiada wszelkie funkcje malarskie, które znamy z większych aplikacji na komputery stacjonarne. Możemy wybrać grubość i rodzaj pędzla, różne metody nanoszenia kolorów - od miękkiego cienkiego pędzelka po spray. Mamy również do wyboru zestaw gotowych kształtów (funkcja shapes). Do dyspozycji mamy także pełną paletę kolorów razem z mieszalnikiem.

Nie zabrakło takich narzędzi jak: gumka, powiększanie wybranego obszaru rysunku, płynna regulacja nasycenia, jasności i kontrastu barw oraz sprytne narzędzie do tworzenia zniekształceń. Opcja Undo (cofania akcji) sięga do pięciu akcji wstecz.

VsPainter

VsPainter

Rysowanie za pomocą rysika nie różni się od klasycznego rysowania ołówkiem czy pędzlem. Podobny sposób trzymania i odzwierciedlenie siły nacisku rysika gwarantują znacznie większą precyzję niż przy użyciu myszki.

VsPainter wspiera rozdzielczości QVGA i VGA, co powoduje, że ekrany o większej rozdzielczości jak np. w HTC Diamond 2 nie są w pełni wykorzystane. Szkoda, ponieważ do rysowania potrzebna jest jak największa powierzchnia robocza. Program ma opcję przełączania się na Pełny Ekran, ale nie rozwiązuje to problemu braku obsługi większych wyświetlaczy.

Program: vsPainter 1.85 (1.8 LE)

Producent: VetaSoft

Strona programu: http://www.vetasoft.com

Cena: Wersja 1.85 - 19,95$, Wersja 1.8 LE - bezpłatna

Pobierz: programy.pcworld.pl/mobile/programy/3169/VsPainter.1.85.Windows.Mobile.html

Pobierz: programy.pcworld.pl/mobile/programy/3170/VsPainter.1.8.LE.Windows.Mobile.html


Zobacz również