VsPainter - rysowanie na ekranie

VsPainter jest programem graficznym przeznaczonym dla rysowników, designerów, twórców gier wideo, bloggerów i każdego kto potrzebuje mieć zawsze pod ręką "coś do rysowania". Aplikacja przeznaczona jest dla urządzeń z Windows Mobile, które przeistacza telefon w tablet i monitor w jednym.

VsPainter - rysowanie na ekranie

VsPainter

Program posiada wszelkie funkcje malarskie, które znamy z większych aplikacji na komputery stacjonarne. Możemy wybrać grubość i rodzaj pędzla, różne metody nanoszenia kolorów - od miękkiego cienkiego pędzelka po spray. Mamy również do wyboru zestaw gotowych kształtów (funkcja shapes). Do dyspozycji mamy także pełną paletę kolorów razem z mieszalnikiem.

Nie zabrakło takich narzędzi jak: gumka, powiększanie wybranego obszaru rysunku, płynna regulacja nasycenia, jasności i kontrastu barw oraz sprytne narzędzie do tworzenia zniekształceń. Opcja Undo (cofania akcji) sięga do pięciu akcji wstecz.

VsPainter - rysowanie na ekranie

VsPainter

Rysowanie za pomocą rysika nie różni się od klasycznego rysowania ołówkiem czy pędzlem. Podobny sposób trzymania i odzwierciedlenie siły nacisku rysika gwarantują znacznie większą precyzję niż przy użyciu myszki.

VsPainter wspiera rozdzielczości QVGA i VGA, co powoduje, że ekrany o większej rozdzielczości jak np. w HTC Diamond 2 nie są w pełni wykorzystane. Szkoda, ponieważ do rysowania potrzebna jest jak największa powierzchnia robocza. Program ma opcję przełączania się na Pełny Ekran, ale nie rozwiązuje to problemu braku obsługi większych wyświetlaczy.

Program: vsPainter 1.85 (1.8 LE)

Producent: VetaSoft

Strona programu:http://www.vetasoft.com

Cena: Wersja 1.85 - 19,95$, Wersja 1.8 LE - bezpłatna

Pobierz: programy.pcworld.pl/mobile/programy/3169/VsPainter.1.85.Windows.Mobile.html

Pobierz: programy.pcworld.pl/mobile/programy/3170/VsPainter.1.8.LE.Windows.Mobile.html