W GTA 5 na komputerach PC pogramy najprawdopodobniej w listopadzie

GTA 5 wydane na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 okazało się ogromnym sukcesem. Gra zbiera świetne recenzje i przyniosła olbrzymie zyski jej twórcom, firmie Rockstar. Gracze PC nadal czekają na premierę gry w wersji na komputery osobiste z systemem Windows. Możliwe, że trafi ona do sprzedaży już pod koniec listopada.

Grand Theft Auto to seria bardzo popularnych gier komputerowych, w których gracz wciela się w przestępcę wspinającego się mozolnie po szczeblach kryminalnej kariery, pełna humoru, samochodowych pościgów i strzelanin. Jej ostatnia edycja, czyli GTA 5, okazała się szalenie popularna, ale jej twórcy zdecydowali się na wydanie tytułu wyłącznie na konsole obecnej generacji, czyli Xboksa 360 Microsoftu oraz Sony PlayStation 3.

Powstanie GTA 5 w wersji na komputery stacjonarne z systemem Windows wydaje się kwestią czasu, ale pytanie o daty premiery pozostaje nadal otwarte. Jak donosi serwis gta5tv.com, premiera edycji PC ma nastąpić już 22 listopada, ale dopuszczana jest możliwość zmiany tej daty na późniejszą, jeśli po drodze wystąpią jakieś komplikacje. Gracze nieposiadający konsol z pewnością trzymają kciuki, aby Rockstar wyrobił się do tego czasu z przygotowaniem gry.

W GTA 5 na komputerach PC pogramy najprawdopodobniej w listopadzie

GTA 5

Premiera GTA 5 w wersji na PC w listopadzie tego roku wydaje się dość prawdopodobna, ponieważ na ten czas przewidziane jest także wprowadzenie do sprzedaży konsol nowej generacji, czyli Xboksa One od Microsoftu oraz Sony PlayStation 4. Nowe Grand Theft Auto pojawi się w wersji na nowe konsole, których wykorzystana została architektura znana z komputerów.

źródło: gta5tv.com