W Galaxy S5 uszkodzony ekran wymienisz...za darmo

Samsung przygotował bardzo interesującą promocję, w ramach której użytkownicy smartfonów Galaxy S5 będą mogli liczyć na darmową wymianę uszkodzonego wyświetlacza.

Od ponad miesiąca można kupować najnowszy flagowy smartfon Samsunga, czyli Galaxy S5. Koreański producent w tym okresie poinformował nas o dwóch interesujących dodatkach przeznaczonych dla tego urządzenia. Pierwszy to pakiet programów Galaxy Gifts, natomiast drugi to środowisko KNOX w wersji 2.0. Dzisiaj dołączyła do nich kolejna niespodzianka w postaci promocji, w ramach której nowi właściciele Galaxy S5 będą mogli jednorazowo, bezpłatnie naprawić uszkodzony ekran.

"Uczestnikowi promocji przysługiwać będzie nagroda w postaci jednorazowej bezpłatnej naprawy Produktu w przeciągu pierwszego roku liczonego od daty zakupu nowego Produktu, obejmująca uszkodzenie fizyczne wyświetlacza LCD, szybki wyświetlacza Produktu, powstałe wskutek nieprzewidywalnego, przypadkowego zdarzenia polegającego na nagłym działaniu siły mechanicznej powodującej ww usterkę, skutkującą przerwaniem funkcji lub nieprawidłowym funkcjonowaniem Produktu." - czytamy na stronie Samsunga.

Zobacz również:

  • Jak zgarnąć ekstra promocje na AGD i nie tylko? Samsung przygotował atrakcyjne opcje
  • Najlepszy antywirus na Androida - przegląd antywirusów na system Android 2023

Promocja obowiązuje od 16 maja do 16 czerwca 2014 r. Aby z niej skorzystać należy w wyżej wymienionym okresie i w przeciągu 30 dni od daty zakupu, dokonać poprawnej rejestracji na stronie www.bezpieczny.samsung.pl.

Na koniec jeszcze jedna szalenie istotna informacja:

"Promocja dotyczy tylko telefonów wprowadzany do obrotu przez Organizatora promocji na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i zakupionych w sieci detalicznej z pominięciem operatorów sieci komórkowych oraz innych dostawców usług telekomunikacyjnych."


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: