W Netto znajdziesz ekstra prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka - już od 59 zł!

Już w najbliższy weekend będziemy mieli okazję odwiedzić swoich Dziadków i sprezentować im małe upominki. Jeśli szukasz przydatnego prezentu, w Netto pojawiło się kilka niezłych propozycji - sprawdź, co warto kupić z okazji Dnia Dziadka i Babci w atrakcyjnych cenach.

Źródło: Adobe Stock/Drazen

Sieć sklepów z miesiąca na miesiąc stara się wzbogacać ofertę artykułów przemysłowych, a dzięki temu możemy złapać naprawdę dobre okazje. Tym razem, pora na akcję tematyczną z okazji nadchodzącego Dnia Babci (21.01) i Dziadka (22.01). Jeśli jeszcze nie wiesz, co kupić, aby wywołać na ich twarzach uśmiech - oferta Netto może okazać się sensowna. Zwłaszcza, gdy chcesz wybrać przydatny prezent, który zadba o ich zdrowie.

Idealne prezenty na dzień Babci i Dziadka w Netto

Sieć sklepów wprowadzi do oferty m.in. artykuły polskiej marki Esperanza. Posiada ona 22-letnie doświadczenie, a zasobność oferty w wielu kategoriach pozwoliła osiągnąć spore sukcesy również na arenie międzynarodowej. W katalogu produktowym znajdziemy m.in. urządzenia medyczne dla użytku domowego, które zawitają do sieci Netto już 19 stycznia. Dziś więc ostatni dzwonek, aby wybrać się do najbliższego sklepu po prezent dla seniorów. Oto co udało nam się znaleźć w ofercie...

Zobacz również:

Nawilżacz ultradźwiękowy Esperanza Cool Spring

Nebulizator membranowy Esperanza Mist

Masażer do ciała

Termometr Esperanza Dr Lucas lub Pulsoksymetr Esperanza Oxygen

Całej ofercie dedykowanej Dniu Babci i Dziadka możesz przyjrzeć się pod tym linkiem.

Sprawdź również: Dzień Dziadka - elektronarzędzia i gadżety do samochodu. Tu znajdziesz najlepsze prezenty!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: