W Nowy Rok z IRIS’em

Firma Media –Tech postanowiła wejść w Nowy Rok z nowym aparatem cyfrowym o bardzo przyzwoitych parametrach i niewygórowanej cenie. Model IRIS MT-416 w sprzedaży pojawi się już w styczniu.

W aluminiowej obudowie aparatu mieści się 5-megapikselowa matryca CCD autorstwa firmy Sony. Umożliwia ona wykonywanie zdjęć z maksymalną rozdzielczością 2560 x 1920 pikseli. Wbudowany obiektyw posiada 3-krotny zoom optyczny oraz 4-krotny zoom cyfrowy. Nośnikiem zdjęć w modelu IRIS MT-416 jest karta SD (Secure Digital). W komplecie wraz z aparatem znajdziemy takową kartę o pojemności 16 MB (możemy zastosować karty SD o maksymalnej pojemności 512 MB).

Urządzenie w zależności od preferencji użytkownika oferuje zarówno w pełni automatyczny tryb wykonywania zdjęć, jak też opcję manualnego modyfikowania balansu bieli oraz ekspozycji. Do każdego wykonanego zdjęcia w razie potrzeby można nagrać krótki opis dźwiękowy. Aparat nagrywa także klipy wideo z dźwiękiem. Wykonane zdjęcia możemy natychmiast obejrzeć na wbudowanym ekranie LCD firmy Casio o przekątnej 1,5 cala. Komunikację z komputerem zapewnia port USB.

Aparat IRIS MT-416 o wymiarach 94 x 63 x 35 mm i wadze 180 gramów będzie dostępny w promocyjnej cenie detalicznej 1799 zł brutto. Objęty jest dodatkowo 24-miesięczną gwarancją door-to-door. Oprogramowanie i sterowniki dostarczane wraz z urządzeniem są kompatybilne zarówno z systemami Windows, jak i Mac OS.

Więcej informacji:

http://www.media-tech.pl


Zobacz również