W Sieci pojawiły się zdjęcia nowego, taniego iPhone'a

Serwis Gizmodo zaprezentował zdjęcia przedstawiające prawdopodobnie nowego "budżetowego" iPhone’a 4.

Wielbiciele sprzętu z logo przedstawiającym nadgryzione jabłko z niecierpliwością czekają na to, co na jutrzejszej konferencji zaserwuje im Apple. Oczywiście będzie to nowy iPhone, któremu mogą towarzyszyć nowe wersje iPodów.

Dziennikarze serwisu Gizmodo wpadli jednak na interesujące informacje na ten temat. Otóż udało im się zdobyć zdjęcia zrobione w brazylijskiej fabryce Foxconn, na których widać iPhone’a opatrzonego sygnaturą N90A.

Zobacz również:

  • Najlepsze świąteczne promocje na sprzęt Apple - iPhone, MacBook, Watch [7.12.2021]
  • Gdzie kupić nowego iPhone 13? Sprawdzamy oferty popularnych sklepów [7.12.2021]

Wiadomo, że nie jest to iPhone 5, gdyż jego kodowe oznaczenie to N94. Oznacza to więc, że może to być "okrojona" wersja iPhone’a 4, który opatrzony jest symbolem N90.

Jak widać na zdjęciu, nowy "budżetowy" iPhone 4 nie będzie się różnił z wyglądu od swojego "pełnego" odpowiednika. Oczywiście nie wiadomo co tak naprawdę zaoferuje jeżeli chodzi o parametry, lecz według większości dziennikarzy najbardziej prawdopodobne wydaje się, iż będzie on po prostu wyposażony w mniejszą ilość pamięci flash (8 GB).

Warto dodać, że istnieje również inna opinia, według której nowy iPhone szykowany jest na rynki rozwijające się. W związku z tym może przejść takie zmiany jak zastąpienie pokrywającego ekran szkła plastikiem. Dzięki takiemu posunięciu powodującemu obniżenie ceny, Apple mogłoby skuteczniej rywalizować w Chinach z tańszymi "androidowymi" smartfonami.

Cóż, wszystko wyjaśni się jutro podczas konferencji "Let's talk iPhone".