W co zagrać w weekend? 3 hity za darmo!

Zastanawiasz się, w co warto zagrać w najbliższy weekend? Do odebrania za darmo mamy 3 świetne gry.

W co zagrać w weekend? Gry za darmo (fot. Damian Kubik/PCWorld.pl)

Nadchodzący weekend będzie nie lada gratką dla fanów gier. Możemy całkowicie za darmo odebrać aż świetne gry. Epic Games Store oraz Steam stanęły na wysokości zadania a kropkę na i postawił Amazon. Czym warto się zainteresować?

Shadow of the Tomb Raider

Dzięki Epic Games Store możemy całkowicie za darmo odebrać grę Shadow of the Tomb Raider. Jest to trzecia część serii, w której poznajemy początki działalności Lary Croft. Tym razem trafiamy do Ameryki Łacińskiej, a naszym zadaniem jest zbadanie sprawy tajemniczej Trójcy oraz oraz badań prowadzonych przez naszego ojca. Gra charakteryzuje się bardzo dynamiczną akcją i sporą dawką brutalności. Zdecydowanie jedna z lepszych gier z serii Tomb Raider.

Zobacz również:

  • Sprawdź najlepsze darmowe oraz przecenione aplikacje na smartfony z Androidem [16.06.2023]
  • W co grać na Androidzie, kiedy nie masz dostępu do WiFi? Te gry są idealne nawet na sesje offline

Mafia

Na Steam z kolei możemy bez dodatkowych opłat dodać do swoich kont pierwszą odsłonę kultowej Mafii. Gra została udostępniona za darmo z okazji obchodów 20-lecia marki Mafia. Nie jest to wydany w ostatnim czasie remake, a oryginalna "jedynka", która miała swoją premierę dokładnie 20 lat temu. Nie lada gratka dla fanów kultowych produkcji.

Assassin's Creed: Origins

Z kolei dzięki Amazon Prime Gaming możemy bezpłatnie odebrać jedną z części serii Assassin's Creed, czyli Origins. Fabuła zabiera nas do starożytnego Egiptu, gdzie swój początek miało Bractwo Asasynów. Wcielimy się tutaj w postać Bayeka z Siwy, który był nubijskim wojownikiem, agentem faraona oraz elitarnym stróżem prawa.

Zobacz także: Ród Smoka za darmo! Sprawdź, jak obejrzeć nie płacąc ani grosza


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: