W kinie: The Flintstones: Niech żyje Rock Vegas

Od samego początku sympatycznej kreskówki główni bohaterowie byli już dobrani w pary (Fred+Wilma oraz Barney+Betty).

Od samego początku sympatycznej kreskówki główni bohaterowie byli już dobrani w pary (Fred+Wilma oraz Barney+Betty). Nieraz pewnie zastanawialiście się, jak się spotkali, na co chłopaki poderwali dziewczęta, a może odwrotnie... Tym razem, w drugiej fabularnej części Flintstonów, wszystko się wyjaśni, a przy okazji jeszcze dokładniej zgłębicie ciekawostki świata prehistorycznego, jak np. zwodzony most dinozaurowy, egzamin maturalny w szkole operatorów brontodźwigów czy życie wyższych sfer Bedrock.

Akcja jest prosta: Barney z Fredem zdają egzamin kończący ich naukę w Akademii Bronto Crane i mając zapewnioną pracę w lokalnym kamieniołomie, postanawiają się rozejrzeć za towarzyszkami życia. Natomiast Wilma ucieka od swojej arystokratycznej rodziny, tyranizowanej przez matkę (Joan Collins) nakłaniającą ją do ślubu z Chipem Rockefellerem. Poznaje barmankę – Betty i wraz z nią odkrywa życie zwykłych mieszkańców Bedrock.

Film adresowany głównie do dotychczasowych sympatyków jaskiniowców, choć nastolatki i osoby czujące w głębi młodą duszę też powinni być zadowoleni.


Zobacz również