W kinie: "Zakazany owoc"

Jake ma problem – aby piąć się do góry w hierarchii gminy musi przynajmniej w jednym miejscu dotrzymać długoletniej tradycji: potrzebuje żony.

Z trójki przyjaciół z dzieciństwa dwóch zostało duchownymi (chłopcy), a jedna – kobietą biznesu. Jake Schram (Ben Stiller „Sposób na blondynkę”, „Telemaniak”) jest rabinem, wprowadzającym do swej synagogi nieortodoksyjne metody pracy, zaś Brian Finn (Edward Norton „Podziemny krąg”) jest równie postępowym księdzem katolickim.

Jake ma problem – aby piąć się do góry w hierarchii gminy musi przynajmniej w jednym miejscu dotrzymać długoletniej tradycji: potrzebuje żony. Co prawda kandydatek zainspirowanych jego kazaniami jest mnóstwo, jednak „pandy nie rozmnażają się w niewoli” i rabin woli trochę poczekać, zwłaszcza że ma kogoś na oku...

Po kilkunastu latach, z chłopakami spotyka się znowu dawna przyjaciółka – przebojowa i piękna kobieta sukcesu - Anna Reilly (Jenna Elfman „Dharma i Greg” „EdTV”). Z tego powodu film mniej więcej od połowy ze świetnej komedii zmienia się w chwilami śmieszny horror miłosny, w którym dwaj duchowni walczą o jedną kobietę.


Zobacz również