W końcu! Po roku Clubhouse trafia na Androida

Po roku oczekiwania posiadacze smartfonów z Androidem mogą zainstalować aplikację społecznościową Clubhouse. Niestety nadal jest pewien haczyk.

Po nieco ponad roku wyłączności na iOS, platforma społecznościowa opierająca się na nagraniach audio trafi na Androida. Clubhouse, który cieszy się ogromną popularnością, a ekskluzywności dodaje fakt, że do rejestracji potrzeba specjalnego zaproszenia od członka portalu społecznościowego, w końcu dostępny jest na wyciągnięcie ręki dla użytkowników smartfonów z Androidem.

Clubhouse

Clubhouse

Niestety nie obędzie się bez komplikacji. W chwili obecnej Clubhouse w wersji na Androida pozostaje w stadium beta. Dodatkowo oprogramowanie dostępne jest tylko i wyłącznie nie terytorium Stanów Zjednoczonych. Na szczęście ograniczenie to wkrótce zostanie zdjęte, a Clubhouse na Androida pojawi się również w Europie.

Clubhouse na Androida

Clubhouse na Androida

Przez kilka tygodniu Clubhouse będzie zbierał dane o wersji na Androida i eliminował ewentualne błędy i usterki. Twórcy cały czas pracują nad dodaniem kilku funkcji takich jak płatności czy tworzenie nowych klubów.

Przedstawiciele Clubhouse przekazali, że aplikacja na Androida trafi na inne rynki świata w najbliższych dniach i tygodniach. Obecnie nie wiemy jeszcze kiedy pojawi się w Polsce

Platforma nadal pozostanie zamknięta i wymagać będzie zaproszenia.