W najbliższy wtorek 5 łatek dla Windows

Zgodnie z wprowadzonym jakiś czas temu programem "Security Bulletin Advance Notification", koncern z Redmond na kilka dni przed opublikowaniem comiesięcznego biuletynu bezpieczeństwa informuje w skrócie, co będzie się w nim znajdowało.

W najbliższym biuletynie bezpieczeństwa, który zostanie opublikowany w najbliższy wtorek, 14 grudnia, znajdzie się 5 łatek dotyczących systemów Windows. Co ważne, żadna z dziur, których dotyczą poprawki, nie została określona, jako krytyczna. Najwyższy stopień ważności grudniowego biuletynu to "important" (drugi po "critical"). Jednocześnie Microsoft odmawia podawania szczegółów odnośnie luk, których będzie dotyczył kolejny biuletyn.

Na cykl publikowania biuletynów bezpieczeństwa w każdy drugi wtorek miesiąca, koncern zdecydował się już ponad rok temu i jak do tej pory, poza nielicznymi wyjątkami trzyma się tej zasady. Ostatnim z nich był chociażby krytyczny błąd znacznika IFRAME w przeglądarce Internet Explorer, dla którego Microsoft opublikował oddzielną poprawkę.

Więcej informacji: Microsoft Security Bulletin Advance Notification


Zobacz również