W stylu retro

Atari Greatest Hits - kolekcja kultowych gier sprzed lat.

W połowie lat osiemdziesiątych, niezwykle popularne były komputery 8 i 16-bitowe m.in. urządzenia marki Atari, na których uruchomić można było wiele znakomitych, jak na owe czasy, gier. Dziś dzięki wysiłkom ludzi z Hasbro Interactive mamy możliwość ponownego ujrzenia tych wiekowych już przebojów.

Na dwóch płytach CD opatrzonych nazwą Atari Greatest Hits znalazło się kilkadziesiąt kultowych tytułów m.in. Asteroids (także wersja Deluxe), Battlezone, Warlords, Crystal Castles, Missile Command i Pong. Wszystkie oczywiście prezentowane w oryginalnej oprawie wizualnej i dźwiękowej. Kolekcja zawiera także zbiór filmów wideo przedstawiających wywiady z twórcami niektórych z powyższych hitów, oraz sporą bibliotekę kursorów myszy, ikon, wygaszaczy ekranu, fontów i tematów pulpitu. Do pakietu dołączono też interaktywne zapowiedzi nowych produkcji Hasbro Interactive.

Atari Greatest Hits od wczoraj dostępny jest w amerykańskich sklepach, a cena pakietu wynosi 19,95 USD. W chwili obecnej nie wiadomo, kiedy produkt pojawi się w Europie.


Zobacz również