W telefonie iPhone 6 pojawi się wystający z obudowy obiektyw

Premiera nowego smartfona od Apple ma odbyć się już za dwa tygodnie, a do sieci trafiają codziennie kolejne materiały obrazujące to, jak ma wyglądać ten telefon. Najnowsze grafiki przedstawiające rzekomo iPhone’a 6 potwierdzają to, że urządzenie faktycznie zostanie wyposażone w bardzo cienką obudowę, ale skutkować to będzie wystającym z niej obiektywem aparatu.

Nowy iPhone 6 jest jednym z najbardziej oczekiwanych urządzeń tego roku. Na wiele tygodni przed premierą tegorocznego smartfona Apple pojawiały się w sieci kolejne zdjęcia prezentujące elementy jego obudowy oraz informacje na temat tego, w jaki sposób Apple rozwiązało niektóre kwestie dotyczące jego wykonania.

W telefonie iPhone 6 pojawi się wystający z obudowy obiektyw

Od dawna mówi się o tym, że iPhone 6 będzie znacznie cieńszy od poprzednika. Wywołało to mnóstwo pytań dotyczących tego, jak Apple chce to osiągnąć nie zmieniając konstrukcji aparatu na gorszą. Ostatnie grafiki, które pochodzą podobno prosto z fabryki Foxconn sugerują, że Apple zdecydowało się w tym roku zerwać z całkowicie płaską bryłą urządzenia.

Zobacz również:

  • Apple Watch Series 7 - wszystko co wiemy tuż po premierze [20.09.2021]
  • Sprawa sądowa Apple – bateria w iPhonie 6 wybuchła!
  • Samsung Galaxy S22 - cena, data premiery, specyfikacja [20.09.2021]
W telefonie iPhone 6 pojawi się wystający z obudowy obiektyw

W serwisie igen.fr pojawiły się zdjęcia ekranu komputera, który rzekomo pochodzi z fabryki Foxconn, gdzie produkowany jest iPhone 6. Na fotografii widać wymiary nowego telefonu Apple a dokładniej obu wariantów różniących się długością przekątnej ekranu. Po raz kolejny potwierdza to plotki o tym, że firma Tima Cooka planuje 4,7-calowego iPhone’a 6 oraz 5,5-calowego iPhone 6 Air (lub iPhone’a 6L).

Zdjęcie przedstawia też obiektyw aparatu w nowym telefonie Apple. Zgodnie z wcześniejszymi plotkami nie jest on całkowicie schowany w obudowie iPhone’a 6, a wystaje o 0,77 mm z obudowy. Na fotografii widać też wymiary zewnętrzne obudowy tych urządzeń.

źródło: igen.fr