WAP-owcy na start

Firma Ericsson ogłasza konkurs dla osób pasjonujących się najnowszymi technologiami telekomunikacyjnymi.

"Daj się zWAPać" to hasło konkursu firmy Ericsson, skierowanego do pasjonatów najnowszych technologii. Jego celem jest zainteresowanie młodych ludzi zagadnieniami telefonii komórkowej trzeciej generacji (3G). Konkurs polega na napisaniu dowolnej aplikacji działającej w standardzie WAP (WAP - Wireless Application Protocol). Praca konkursowa powinna zawierać kod źródłowy wraz z komentarzami oraz opis aplikacji i jej funkcji.

Po wypełnieniu zgłoszenia na stronie www.ericsson.pl/wapto uczestnicy konkursu "Daj się zWAPać" otrzymają od firmy Ericsson tradycyjną pocztą materiały pomocnicze na CD. Prace konkursowe należy przesłać już w formie elektronicznej do 15 grudnia 2000 r. na adres: wapkonkurs@ericsson.pl.

Spośród nadesłanych prac komisja z firmy Ericsson wybierze trzy najlepsze. Trzej zwycięzcy konkursu wyjadą do Szwecji, gdzie zwiedzą najnowocześniejsze laboratoria firmy Ericsson, zajmujące się rozwojem technologii komórkowych najnowszej generacji. Autorzy kolejnych trzech wyróżnionych prac otrzymają najnowsze modele telefonów komórkowych firmy Ericsson. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 stycznia 2001 r.

Więcej informacji: www.ericsson.pl/wapto


Zobacz również