WD TV Live - nowy, bezprzewodowy odtwarzacz multimedialny niedługo w Polsce

Firma Western Digital zaprezentowała odświeżony WD TV Live - nowy odtwarzacz multimedialny potrafi przekazywać filmy na telewizor bezprzewodowo. Również w Full HD.

WD TV Live

Niedawno WD zaprezentował multimedialną bibliotekę z wbudowanym serwerem DLNA czyli WD My Book Live 1TB. Teraz przyszedł czas na odświeżenie flagowego odtwarzacza firmy Western Digital. Poprzednią wersję odtwarzacza multimedialnego WD miałem okazję przetestować (czytaj: WD TV Live - recenzja). Miałem małe zastrzeżenia co do tego urządzenia, cieszy więc fakt, że na rynek tak szybko trafia poprawiona edycja.

Nowe WD TV Live - bezprzewodowo i w HD

Nowa edycja odtwarzacza została wyposażona w nowy, bardziej intuicyjny interfejs. Ale co ważniejsze - teraz filmy możemy oglądać bezprzewodowo na telewizorze i to w rozdzielczości Full HD.

- Celem WD jest zapewnienie klientom najlepszego i najwygodniejszego dostępu do materiałów multimedialnych - do tego zalicza się również bezproblemowe przesyłanie osobistych danych i pobieranie najlepszych treści z Internetu bezpośrednio do urządzenia oferującego najwyższą jakość obrazu i dźwięku - zapewnia Jim Welsh z WD.

Co obejrzymy na WD TV Live?

Na WD TV Live możemy oglądać internetowe serwisy wideo (Dailymotion, YouTube i inne), słuchać internetowego radia czy korzystać z serwisów społecznościowych (Facebook, Picassa) oraz gry bezpośrednio na ekran twojego telewizora. Oczywiście możemy oglądać też własne filmy, podłączając di odtwarzacza dysk twardy czy pendrive lub tez strumieniując pliki bezprzewodowo bezpośrednio z naszego komputera.

WD TV Live

WD TV Live

WD TV Live - kiedy trafi do Polski?

Nowy odtwarzacz multimedialny WD TV Live kupimy w Polsce w listopadzie w cenie 419 zł. A na razie, warto przeczytać recenzję obecnej wersji odtwarzacza multimedialnego WD TV Live. Myślę, że to sprzęt, którym warto się zainteresować.

Czytaj: WD TV Live - recenzja