WOŚP: Złoty smartfon HTC One wraz ze złotym numerem sieci Play na licytacji

W ramach tegorocznego 22 finału WOŚP w serwisie aukcyjnym Allegro pojawia się wiele charytatywnych aukcji, a jedną z ciekawszych dla fanów gadżetów będzie ta, na której można kupić wykonany z 24-karatowego złota smartfon HTC One wraz ze złotym numerem sieci Play. Pytanie tylko, na jakiej kwocie skończy się licytacja za kilka dni. Już teraz cena zestawu jest dość wysoka.

Serwis aukcyjny Allegro w ramach wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozwala na wystawianie charytatywnych aukcji, gdzie pieniądze za sprzedane przedmioty powędrują na konto fundacji. Jedna z takich aukcji powinna zainteresować wszystkich fanów nowych technologii, ponieważ jej przedmiotem jest niecodzienny smartfon oraz tzw. złoty numer telefonu.

Oferowanym na aukcji wspierającej WOŚP urządzeniem jest zeszłoroczny topowy smartfon HTC One. Jest to specjalna edycja wykonana z 24-karatowego złota. W Polsce jest bardzo niewiele takich telefonów. Dodatkową zachętą do wzięcia udziału w licytacji ma być dodawany do zestawu złoty numer sieci Play: 570 100 500. W opisie aukcji widnieje także informacja, że “w pakiecie HTC oferuje także ekskluzywne szkolenie z użytkowania telefonu dla nabywcy”.

WOŚP: Złoty smartfon HTC One wraz ze złotym numerem sieci Play na licytacji

W momencie pisania tego tekstu kwota na licytacji złotego smartfona HTC One wraz ze złotym numerem sieci Play w serwisie aukcyjnym Allegro z okazji tegorocznego 22 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy osiągnęła już blisko 7 tysięcy złotych. Z pewnością jednak przed końcem aukcji jeszcze wzrośnie.