WWDC16 - dowiedz się jak oglądać keynote

Konferencja WWDC 2016 rozpocznie się tradycyjnym keynote. Przygotowaliśmy poradnik, z którego dowiesz się, jak oglądać to wydarzenie.

Konferencja Apple Worldwide Developers Conference (WWDC) 2016 odbędzie się w dniach 13-17 czerwca. Dzisiaj (13 czerwca) o godzinie 19:00 czasu polskiego rozpocznie się oficjalne wprowadzenie do tego wydarzenia, które będzie można obserwować w internecie na żywo.

Keynote WWDC 2016 - jak oglądać?

Dostępne opcje pozwalające na oglądanie Keynote:

- za pośrednictwem iPhone'a, iPada i iPoda Touch z systemem iOS 7 lub nowszym (przeglądarka Safari)

Zobacz również:

  • Apple z nowinką - okulary w cenie Twojego samochodu
  • iOS 16/iPadOS 16 - nowości, funkcje, data premiery, kompatybilność

- za pośrednictwem komputera Mac z systemem OS X 10.8.5 lub nowszym (wymagana przeglądarka Safari w wersji co najmniej 6.0.5)

- za pośrednictwem komputera z Windows 10 (przeglądarka Edge)

- za pośrednictwem Apple TV 2/3/4 (oprogramowanie w wersji co najmniej 6.2)

- za pośrednictwem komputera z poprzednimi wersjami Windows (jak również i Windows 10) przy wykorzystaniu odtwarzacza VLC (Media > Open Network Stream > Network > Wpisujemy i zatwierdzamy link)" target="_blank" class="link">http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8)

- za pośrednictwem sprzętu z Androidem przy wykorzystaniu odtwarzacza VLC for Android (Stream >Wpisujemy i zatwierdzamy link)" target="_blank" class="link">http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8)

WWDC 2016 - czego możemy oczekiwać?

Według wielu źródeł po Worldwide Developers Conference (WWDC) 2016 nie możemy oczekiwać prezentacji nowości sprzętowych. Wszystko będzie kręciło się wokół oprogramowania, głównie cyfrowej asystentki Siri, której API ma być udostępnione dla niezależnych programistów i która w końcu powinna pojawić się na Makach. Dodatkowo czekają nas ponoć m.in:

- prezentacja nowych możliwości systemu płatności Apple Pay

- prezentacja zmian w aplikacji Zdjęcia

- prezentacja możliwości systemu iOS 10