WWE Brawls - premiera w przyszłym roku

Powstaje kolejna gra, firmowana przez najpopularniejszą organizację wrestlingową na świecie. WWE Brawls ma się ukazać w przyszłym roku. Zagrać w nią będą mogli posiadacze konsol Xbox 360, PlayStation 3 oraz Nintendo Wii. Nad produkcją czuwa studio THQ.

WWE Brawls

WWE Brawls to kolejna gra związana z wrestlingiem. Jak łatwo się domyślić, w podanym tytule, wcielimy się w najpopularniejszych zapaśników z organizacji WWE. Przypomnijmy, że w marcu THQ zrealizowało grę WWE All Stars.

Co może zaskakiwać, gra ma być utrzymana w bardziej komiksowym charakterze. Bardziej więc będzie przypominać bijatyki, aniżeli symulacje sportów walki. Każdy z zapaśników, począwszy od Johna Ceny a na Undertakerze kończąc, będzie mieć swój unikalny styl i swoje firmowe ciosy.

Zobacz również:

  • iPhone 13 - modele, cena, specyfikacja techniczna, ciekawostki [AKTUALIZACJA 2.12.2021]

Walki nie będą toczone w ringu ale na ulicach, co jeszcze bardziej upodabnia WWE Brawls do gier określanych mianem bijatyk.

WWE Brawls ukaże się w przyszłym roku. Przygotowane mają zostać wersje na: PlayStation 3, Xboksa 360 oraz Nintendo Wii. Poniżej prezentujemy trailer, przedstawiający możliwości najnowszej gry z wrestlingiem w roli głównej.