WWW dla kinomanów

Interia uruchamia nowy serwis przedstawiający filmowy repertuar ponad 100 kin z całej Polski.

Interia.pl wzbogacił się ostatnio o nowy dział - Repertuar Kin. Amatorzy dużego ekranu z 36 polskich miast mają możliwość zapoznania się z bieżącą ofertą wszystkich kin w swoich miejscowościach. Obecnie w bazie danych jest repertuar ponad 100 kin z terenu całej Polski. Katalog można przeszukiwać według kilku kryteriów: miasto, dzień i godzina, tytuł filmu, kino, gatunek. Repertuar jest na bieżąco aktualizowany na podstawie informacji spływających bezpośrednio ze współpracujących placówek. Jak utrzymują przedstawiciele Interii, docelowo dział ma zawierać repertuar wszystkich kin w Polsce, w tym również sezonowych.

W Repertuarze Kin wszystkie filmy wchodzące na ekrany mają odnośniki do swoich opisów, które oprócz podstawowych informacji będą zawierać obszerne materiały o procesie powstawania filmu oraz zdjęcia.

Drugą nowością Interii jest serwis "Miasto WWW!", przygotowany specjalnie dla osób, które chcą stworzyć własną witrynę. Portal daje wszystkim chętnym do dyspozycji 12 MB przestrzeni dyskowej oraz niezbędne narzędzia, takie jak szablony, liczniki i specjalnie przygotowana wersja statystyk oglądalności STATeria.

W "Mieście WWW" wyróżniono osiem "dzielnic" (handlowa, rozrywkowa, edukacyjna, kulturalna, techniczna, publiczna, sportowa, informacyjna), które ułatwią odwiedzającym i zakładającym witryny dotarcie do odpowiednich treści i czytelników.

Więcej informacji: www.interia.pl


Zobacz również