WWW dla małych i większych firm

Chcesz mieć własną stronę internetową dla swojej firmy? Nie masz pod ręką "zdolnego" webmastera? WebGUI 7.3.12 to doskonałe rozwiązanie tego problemu.

WebGUI 7.3.12 to narzędzie do budowania serwisów internetowych, stworzone głównie z myślą o małych firmach i korporacjach, dla których zatrudnianie webmastera jest ciężarem. W rzeczywistości WebGUI 7.3.12 to system typu CMS (ang. Content Management System, czyli System zarządzania treścią) o modułowej budowie. Jego główną zaletą jest wielofunkcyjność oraz fakt, że do jego obsługi użytkownik nie musi posiadać specjalnej wiedzy o tego typu strukturach. Zadaniem aplikacji jest umożliwienie każdemu zarządzania kompleksowym portalem internetowym.

Dzięki WebGui 7.3.12 można tworzyć sklepy internetowe, fora dyskusyjne (możliwości zbliżone do tych w phpBB i FUD), galerie zdjęć, blogi i wiele innych. Urozmaiceniem jest wiele dostępnych struktur takich jak FAQ, kalendarz z możliwością dodawania notatek lub księga gości. Co więcej, za pomocą wieloprofilowego interfejsu administratora, aktualizacja serwisu odbywa się szybko i prosto.

Aplikacja zbudowana jest z konfigurowalnych modułów oraz oferuje wsparcie dla różnego rodzaju wtyczek. Na stronie producenta udostępnione jest jednodniowe "demo" aplikacji, dzięki któremu można stworzyć próbny portal internetowy. Zawiera ono opcję, która krok po kroku poprowadzi użytkownika przez wszystkie stopnie tworzenia strony. Serwis zostanie usunięty po 24 godzinach od założenia.

Pobierz plik