Wakacje z trupami!

Marzysz o wakacjach ma "rajskiej wyspie"? Techland ma dla ciebie nieco odmienną propozycję - nową strzelaninę, utrzymaną w konwencji horroru pt. "Island of living Dead".

Techland zdradza pierwsze informacje na temat nowej gry, którą polski wydawca zaprezentuje na E3 - największej na świecie imprezie targowej poświęconej grom komputerowym. Nowe dziecko firmy to strzelanina FPP z gatunku "survival horror", a jej akcja toczy się w najbliższej przyszłości, kiedy to najgorsze koszmary współczesnej ludzkości stają się rzeczywistością. Globalne zarazy, mutujące wirusy, których nic nie jest w stanie powstrzymać i wytwory nielegalnych eksperymentów genetycznych wyniszczają rodzaj ludzki. Gracz zewsząd otoczony przez przeciwników takich jak mutanty i zombie oraz nękany śmiertelnymi chorobami będzie walczył o przetrwanie!

Gra będzie wykorzystywała najnowszą wersję Chrome Engine, dzięki czemu strona wizualna będzie sytuowała ją pomiędzy najlepszymi tytułami tego gatunku. Grywalność budowana będzie między innymi w oparciu o w pełni interaktywne środowisko i realistyczne odwzorowanie interakcji z obiektami z otoczenia. W grze nie zabraknie również zróżnicowanych przeciwników działających zarówno indywidualnie, jak i zespołowo, zmiennych warunków pogodowych i pór dnia, które dynamicznie będą wpływały na przebieg misji i sytuację gracza.

Więcej informacji na temat gry Techland udostępni na prezentacji podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles.


Zobacz również