Wakeboarding Unleashed: już na Maca!

Dla każdego użytkownika Macintosha, który ma ochotę trochę odpocząć od pracy i poszaleć z Shaunem Murrayem - mistrzem wakeboardingu, firma Aspyr Media przygotowała demo gry Wakeboarding Unleashed.

Wakeboarding jest stosunkowo nową dziedziną sportów ekstremalnych i stanowi połączenie nart wodnych, snowboardu oraz surfingu. Jak łatwo sobie zatem wyobrazić, w grze wcielamy się w rolę zawodnika, który zaczepiony jest na linie za pędzącą motorówką i surfując na desce przypominającej snowboard, wykonuje przeróżne figury akrobatyczne, zbierając w ten sposób cenne punkty.

W czasie gry przemieszczamy się przez 9 egzotycznych lokalizacji na całym świecie, wśród których znajdziemy się między innymi na jeziorze Powell oraz w zatoce w Hong Kongu. Poza wykonywaniem efektywnych tricków, istnieje również możliwość sterowania samą motorówką w specjalnym trybie rozgrywki zwanym Coop Mode.

Jak podkreśla Aspyr Media, wersja demonstracyjna Wakeboarding Unleashed posiada tylko jeden poziom rozgrywki. Minimalne wymagania systemowe dla gry to: procesor G4 700 MHz, 256 MB pamięci, karta graficzna ATI Radeon 7500 lub NVIDIA GeForce 2 MX oraz 32 MB pamięci VRAM.

Wersja demosntracyjna Wakeboarding Unleashed do pobrania z naszego FTP'a.

Więcej informacji: http://www.aspyr.com


Zobacz również