Waleczny Książe atakuje sklepy!

W dniu dzisiejszym do sklepów na terenie całego kraju trafi najnowsza produkcja firmy Ubisoft - 'Prince of Persia: Warrior Within' w wersji na komputery PC.

Patronat medialny nad grą objął magazyn TeleMAX, który organizuje między innymi ciekawe konkursy, związane z nowymi przygodami księcia. Już w przyszły poniedziałek, w nowym numerze magazynu, zamieszczony zostanie specjalny kupon, dzięki któremu 'Prince of Persia: Warrior Within' będzie można nabyć w okazyjnej

W kontynuacji przygód Księcia z gry 'Prince of Persia: Piaski Czasu', poprowadzimy tytułowego bohatera do walki z jego przeznaczeniem. Ścigany przez żądnego zemsty Dahakę, Książę Persji wyrusza bowiem na wyprawę, podczas której będzie musiał zapobiec wygłoszonej przez Starca przepowiedni o własnej śmierci. W czasie swej wędrówki trafi w regiony piekielne i na przeklętą wyspę, a wreszcie - do twierdzy, która jest 'źródłem najgłębszych ludzkich lęków'.

Największą innowacją w stosunku do poprzedniej części gry jest wprowadzenie otwartego systemu potyczek, dzięki któremu każdy gracz będzie mógł stworzyć swój własny, indywidualny styl walki. W grze pojawi się również szereg nowych rodzajów broni, również takie, które w połączeniu z innymi dadzą dodatkową siłę ataku.

Gra w wersji na PS2 trafi do rąk graczy już w ten weekend. Wersja PC gry pojawi się natomiast 8 grudnia i będzie wydana w angielskiej wersji językowej z polską nakładką lokalizacyjną. Cenę tej wersji 'Prince of Persia: Warrior Within' na PC ustalono w wysokości 119,90 zł. Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej gry dostępnej na naszym serwerze FTP.

Pliki do pobrania:

Wersja demonstracyjna

Więcej informacji o grze

Strona oficjalna


Zobacz również