Walentynki na Amazon - techprezenty dla niej i dla niego!

14 lutego dzień zakochanych. Jeśli szukasz prezentu dla niej - lub dla niego - zobacz, jakie oferty z tej okazji przygotował Amazon.

Jeśli jeszcze nie zdarzyło Ci się robić transakcji na tym portalu, w tym tekście wyjaśniamy, jak kupować na Amazon - zobacz koniecznie!

Walentynki na Amazon

Na głównej stronie poświęconej Walentynkom możesz wybrać, czy ma być to prezent dla niej czy prezent dla niego. W obydwu przypadkach można wybrać go z jednej z trzech kategorii cenowych: poniżej 30 euro, poniżej 50 euro, powyżej 50 euro. Przejrzeliśmy oferty i znaleźliśmy w nich prezenty, które z okazji Walentynek można wręczyć miłośniczkom i miłośnikom nowych technologii.

HP Sprocket Mobile Photo Printer - drukarka do zdjęć, które zarówno panie, jak i panowie, lubią wykonywać w dużych ilościach. Umożliwia drukowanie w rozmiarach 76 x 50 mm, co pozwala w dowolnej chwili na uwiecznienie przyjemnych chwil i zdarzeń. Jej niewielkie wymiary -23 x 75 x 116 mm - sprawiają, że można wszędzie wygodnie zabrać ją ze sobą. Fotografie drukowane są na samoprzylepnym papierze ZINK, który cechuje wodoodporność.

 HP Sprocket Mobile Photo Printer Biała

HP Sprocket Mobile Photo Printer Biała

HP Sprocket Mobile Photo Printer kupisz z walentynkową zniżką. Cena drukarki to 122,99 euro - normalna cena to 139 euro, oszczędność wynosi 16,01 euro (12% ceny).

Kliknij tutaj, aby kupić HP Sprocket Mobile Photo Printer!

Fujifilm Instax Mini 9 - aparat natychmiast drukujący zdjęcia. Wyróżnia się specjalnym lusterkiem zamieszczonym przy obiektywie do robienia „selfie” i dodatkowym trybem naświetlania „high key”. Automatycznie dobiera optymalną jasność do danego ujęcia, informując o właściwym ustawieniu poprzez podświetlenie odpowiedniej lampki.

Fujifilm Instax Mini 9

Fujifilm Instax Mini 9

Fujifilm Instax Mini 9 kosztuje normalnie 84 euro, ale z okazji Walentynek cena została obniżona do 24,15 euro (29%) i wynosi 59,85 euro.

Kliknij tutaj, aby kupić Fujifilm Instax Mini 9

Zestaw oświetleniowy Nanoleaf Light Panels Smarter Kit - Rhythm Edition - niezwykły zestaw oświetleniowy LED, składający się z piętnastu modułów, które można ze sobą konfigurować na wiele sposobów. Można sterować bezpośrednio z aplikacji Dom na iPhonie lub iPadzie. Wystarczy nacisnąć przycisk lub wydać Siri polecenie, żeby ustawić budzenie łagodnymi promieniami wschodzącego słońca, zobrazować muzykę pulsującym światłem, poprawić sobie nastrój feerią barw i zautomatyzować oświetlenie tak, by działało w zgodzie z naszym trybem życia. Idealnie nadaje się do stworzenia romantycznego oświetlenia.

Nanoleaf Light Panels Smarter Kit

Nanoleaf Light Panels Smarter Kit

Zestaw oświetleniowy Nanoleaf Light Panels Smarter Kit - Rhythm Edition kosztuje normalnie 349,99 euro, ale z okazji Walentynek cena została obniżona do 316,51 euro. Oszczędność - 33,48 euro (10%).

Kliknij tutaj, aby kupić niezwykły zestaw oświetleniowy Nanoleaf Light Panels Smarter Kit - Rhythm Edition!

LUNA mini 2 - soniczna szczoteczka do twarzy z efektem masującym. Dzięki optymalnemu układowi wypustek, udoskonalonej technologii pulsacji T-Sonic i 8 regulowanym stopniom intensywności pulsacji, ta 3-strefowa szczoteczka jest odpowiednia do wszystkich typów cery. Zarazem oczyszcza, jak i relaksuje, pozytywnie wpływając na cerę. jej higieniczne wypustki w 99.5% usuwają martwy naskórek, pozostałości makijażu i inne zanieczyszczenia, odblokowują pory oraz delikatnie peelingują i masują skóę.

LUNA mini 2

LUNA mini 2

LUNA mini 2 kosztuje 139,00 euro. Kliknij tutaj, aby ją kupić!

Allocacoc Heng - lampa designerska LED, emitująca mocne, ciepłe światło. Nie ma tradycyjnego przewodu zasilania - energia jest jej dostarczana poprzez port USB-A. To nie tylko źródło światła, ale również wspaniała ozdoba pokoju, salonu czy sypialni.

Lampa LED Allocacoc Heng kosztuje 39,95 euro. Kliknij tutaj, aby kupić!

Ręcznie robione etui na MacBooka - nadaje się dla urządzeń z generacji 2016/2017 o przekątnych 13" (30,5 x 21 x 1,5 cm) i 15" ( 35 x 24 x 1,5 cm ). Można zamówić spersonalizowane - wówczas można spodziewać się go 3-4 od od momentu złożenia zamówienia. Etui chroni przed wilgocią, kurzem, pyłem i brudem.

Cena - 36,45 euro. Kliknij tutaj, aby kupić!

Organizer biurkowy Pietvoss - praktyczne akcesorium dla każdego, kto pracuje przed monitorem. Organizer pozwala na wygodne przechowywanie wszystkich podręcznych przedmiotów, a także wygodne ułożenie kabli. Dzięki temu na biurku zawsze będzie porządek i nic się nie zgubi.

Organizer biurkowy Pietvoss

Organizer biurkowy Pietvoss

Organizer biurkowy Pietvoss kosztuje 25,99 euro. Kliknij tutaj, aby kupić!


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących