Walentynki na Amazon - techprezenty dla niej i dla niego!

14 lutego dzień zakochanych. Jeśli szukasz prezentu dla niej - lub dla niego - zobacz, jakie oferty z tej okazji przygotował Amazon.

Jeśli jeszcze nie zdarzyło Ci się robić transakcji na tym portalu, w tym tekście wyjaśniamy, jak kupować na Amazon - zobacz koniecznie!

Walentynki na Amazon

Na głównej stronie poświęconej Walentynkom możesz wybrać, czy ma być to prezent dla niej czy prezent dla niego. W obydwu przypadkach można wybrać go z jednej z trzech kategorii cenowych: poniżej 30 euro, poniżej 50 euro, powyżej 50 euro. Przejrzeliśmy oferty i znaleźliśmy w nich prezenty, które z okazji Walentynek można wręczyć miłośniczkom i miłośnikom nowych technologii.

HP Sprocket Mobile Photo Printer - drukarka do zdjęć, które zarówno panie, jak i panowie, lubią wykonywać w dużych ilościach. Umożliwia drukowanie w rozmiarach 76 x 50 mm, co pozwala w dowolnej chwili na uwiecznienie przyjemnych chwil i zdarzeń. Jej niewielkie wymiary -23 x 75 x 116 mm - sprawiają, że można wszędzie wygodnie zabrać ją ze sobą. Fotografie drukowane są na samoprzylepnym papierze ZINK, który cechuje wodoodporność.

Walentynki na Amazon - techprezenty dla niej i dla niego!

HP Sprocket Mobile Photo Printer Biała

HP Sprocket Mobile Photo Printer kupisz z walentynkową zniżką. Cena drukarki to 122,99 euro - normalna cena to 139 euro, oszczędność wynosi 16,01 euro (12% ceny).

Kliknij tutaj, aby kupić HP Sprocket Mobile Photo Printer!

Fujifilm Instax Mini 9 - aparat natychmiast drukujący zdjęcia. Wyróżnia się specjalnym lusterkiem zamieszczonym przy obiektywie do robienia „selfie” i dodatkowym trybem naświetlania „high key”. Automatycznie dobiera optymalną jasność do danego ujęcia, informując o właściwym ustawieniu poprzez podświetlenie odpowiedniej lampki.

Walentynki na Amazon - techprezenty dla niej i dla niego!

Fujifilm Instax Mini 9

Fujifilm Instax Mini 9 kosztuje normalnie 84 euro, ale z okazji Walentynek cena została obniżona do 24,15 euro (29%) i wynosi 59,85 euro.

Kliknij tutaj, aby kupić Fujifilm Instax Mini 9

Zestaw oświetleniowy Nanoleaf Light Panels Smarter Kit - Rhythm Edition - niezwykły zestaw oświetleniowy LED, składający się z piętnastu modułów, które można ze sobą konfigurować na wiele sposobów. Można sterować bezpośrednio z aplikacji Dom na iPhonie lub iPadzie. Wystarczy nacisnąć przycisk lub wydać Siri polecenie, żeby ustawić budzenie łagodnymi promieniami wschodzącego słońca, zobrazować muzykę pulsującym światłem, poprawić sobie nastrój feerią barw i zautomatyzować oświetlenie tak, by działało w zgodzie z naszym trybem życia. Idealnie nadaje się do stworzenia romantycznego oświetlenia.

Walentynki na Amazon - techprezenty dla niej i dla niego!

Nanoleaf Light Panels Smarter Kit

Zestaw oświetleniowy Nanoleaf Light Panels Smarter Kit - Rhythm Edition kosztuje normalnie 349,99 euro, ale z okazji Walentynek cena została obniżona do 316,51 euro. Oszczędność - 33,48 euro (10%).

Kliknij tutaj, aby kupić niezwykły zestaw oświetleniowy Nanoleaf Light Panels Smarter Kit - Rhythm Edition!

LUNA mini 2 - soniczna szczoteczka do twarzy z efektem masującym. Dzięki optymalnemu układowi wypustek, udoskonalonej technologii pulsacji T-Sonic i 8 regulowanym stopniom intensywności pulsacji, ta 3-strefowa szczoteczka jest odpowiednia do wszystkich typów cery. Zarazem oczyszcza, jak i relaksuje, pozytywnie wpływając na cerę. jej higieniczne wypustki w 99.5% usuwają martwy naskórek, pozostałości makijażu i inne zanieczyszczenia, odblokowują pory oraz delikatnie peelingują i masują skóę.

Walentynki na Amazon - techprezenty dla niej i dla niego!

LUNA mini 2

LUNA mini 2 kosztuje 139,00 euro. Kliknij tutaj, aby ją kupić!

Allocacoc Heng - lampa designerska LED, emitująca mocne, ciepłe światło. Nie ma tradycyjnego przewodu zasilania - energia jest jej dostarczana poprzez port USB-A. To nie tylko źródło światła, ale również wspaniała ozdoba pokoju, salonu czy sypialni.

Walentynki na Amazon - techprezenty dla niej i dla niego!

Lampa LED Allocacoc Heng kosztuje 39,95 euro. Kliknij tutaj, aby kupić!

Ręcznie robione etui na MacBooka - nadaje się dla urządzeń z generacji 2016/2017 o przekątnych 13" (30,5 x 21 x 1,5 cm) i 15" ( 35 x 24 x 1,5 cm ). Można zamówić spersonalizowane - wówczas można spodziewać się go 3-4 od od momentu złożenia zamówienia. Etui chroni przed wilgocią, kurzem, pyłem i brudem.

Walentynki na Amazon - techprezenty dla niej i dla niego!

Cena - 36,45 euro. Kliknij tutaj, aby kupić!

Organizer biurkowy Pietvoss - praktyczne akcesorium dla każdego, kto pracuje przed monitorem. Organizer pozwala na wygodne przechowywanie wszystkich podręcznych przedmiotów, a także wygodne ułożenie kabli. Dzięki temu na biurku zawsze będzie porządek i nic się nie zgubi.

Walentynki na Amazon - techprezenty dla niej i dla niego!

Organizer biurkowy Pietvoss

Organizer biurkowy Pietvoss kosztuje 25,99 euro. Kliknij tutaj, aby kupić!