Walentynki w gansterskim stylu z Ace of spades

Studio Jagex wydało dodatek do popularnego shootera Ace of Spades, który nawiązuje swoją tematyką do porachunków gangsterskich w dniu św. Walentego pod koniec lat 20. ubiegłego wieku.

Popularna strzelanka to idealne antidotum na przesłodzone Walentynki - nowe mapy osadzone są w legendarnym więzieniu Alcatraz w San Francisco oraz w rządzonym przez gangi Chicago w erze prohibicji. Gracze mogą wybrać nową klasę postaci - gangstera - wyposażoną w słynny Tommy gun, rewolwery o krótkiej lufie, łom i koktajle Mołotowa.

Walentynki w gansterskim stylu z Ace of spades

Tommy Gun

Aby jeszcze bardziej oddać atmosferę ponurych i niebezpiecznych lat 20., dodatek wzbogacono o dwa nowe tryby: Territories i VIP. W pierwszym z nich gracze będą musieli walczyć o poszczególne części mapy, aby docelowo przejąć kontrolę nad całym miastem. Drugi z trybów wprowadza postaci dwóch bossów - walczące ze sobą gangi będą musiały obronić swojego przywódcę, równocześnie starając się zabić bossa przeciwnej drużyny. W momencie kiedy jeden z bossów zginie, gang wejdzie w tryb Sudden Death - respawn zostaje zdezaktywowany, a wszyscy pozostali gracze powoli będą tracić zdrowie, aby zintensyfikować rozgrywkę.

Walentynki w gansterskim stylu z Ace of spades

Safe Breaking

DLC zawiera w sumie: - 6 nowych skórek, - nową klasę postaci - Gangster, - 4 nowe rodzaje broni - Tommy gun, rewolwer, łom i koktajl Mołotowa, - 2 nowe mapy (Chicago i Alcatraz), - 2 tryby (VIP i Territories). Dodatek Valentine’s Day Massacre będzie dostępny na Steamie od 14 II 2013 za jedyne 3,99 euro i przez pierwszy tydzień można go będzie nabyć z 20 % rabatem.