Walentynkowe promocje Orange, Play i T-Mobile dla klientów prepaid

Z okazji walentynek polscy operatorzy komórkowi przygotowali dla swoich klientów promocje pozwalające na uzyskanie dodatkowych środków za doładowanie kont prepaid. Sprawdziliśmy jak prezentują się bonusy możliwe do uzyskania w sieciach Orange, Play oraz T-Mobile.

Orange na walentynki przygotował promocję polegającą na przyznaniu bonusu na doładowania telefonu wykonane w piątek 14-go lutego. Niezależnie od zasilenia w wysokości 25, 40 lub 50 złotych klienci sieci mogą spodziewać się dodatkowych środków w postaci 30% kwoty doładowania, które można przeznaczyć na rozmowy do wszystkich sieci. Aby skorzystać z promocji należy doładować konto ze strony doladowania.orange.pl, ponieważ pozostałe sposoby na zasilenie konta nie pozwolą na uzyskanie bonusu.

Nieco ciekawiej prezentuje się propozycja sieci Play i Red Bull Mobile. Fioletowy operator przez cały jutrzejszy dzień będzie oferował różne bonusy w zależności od kwoty doładowania. Zasilenie konta kwotą: od 5 do 10 złotych pozwoli na uzyskanie 50 MB transferu, a od 11 do 25 złotych da użytkownikowi 60 minut do wszystkich sieci. W przypadku wyższych doładowań będą to dodatkowe środki w wysokości 70% doładowania dla kwoty 26-50 złotych oraz aż 200% dla doładowania 51 złotych i więcej.

Zobacz również:

  • Najlepsze oferty abonamentowe na Black Friday (26.11.2021)
  • Promocje na smartwatche i smartbandy - Black Friday 2021
Walentynkowe promocje Orange, Play i T-Mobile dla klientów prepaid

Walentynkowa promocja T-Mobile i Heyah nie ogranicza się z kolei tylko do 14-go lutego. Do 26 lutego klienci będą mogli po podwójnym zasileniu konta w odstępie do pięciu dni uzyskać bonus w postaci pakietu 500 lub 1000 SMS-ów i dodatkowych środków w wysokości 100% kwoty drugiego doładowania (do maksymalnych 150 złotych). Uwaga! Aby skorzystać z promocji trzeba wysłać wiadomość SMS o treści TAK na numer 80404, której koszt wynosi 5 złotych.

Sieć Plus nie chwali się na swojej stronie internetową żadną nową promocją z okazji walentynek, ale wczoraj wraz z Cyfrowym Polsatem zaprezentowała ofertę smartDOM pozwalającą na obniżenie kosztów miesięcznego abonamentu przy wykupieniu dostępu do kilku usług.