Walton: RAM z certyfikatem CMTL

Firma Walton Chaintech zaprezentowała nowe zestawy pamięci APOGEE DDR3 1333. Producent zwraca szczególną uwagę na fakt, że składają się one z modułów, które mogą się pochwalić certyfikatem CMTL.

Certyfikat CMTL przyznawany jest przez niezależną firmę badawczą Computer Memory Test Labs. Potwierdza on, że moduły APOGEE DDR3 1333 (o pojemności 1 GB oraz 2 GB) cechuje duża stabilność pracy oraz wysoka kompatybilność z płytami obsługującymi układy DDR3. Są one dostępne w dwóch zestawach - pierwszy oferuje pojemności 2 GB (2 x 1 GB), natomiast drugi jest dwukrotnie pojemniejszy (2 x 2 GB).

Certyfikowane pamięci APOGEE DDR3 1333

Certyfikowane pamięci APOGEE DDR3 1333

Kości pracują z efektywną częstotliwością taktowania równą 1333 MHz przy ustawieniach CL7. Korzystają z napięcia zasilania na poziomie 1,5 V, natomiast o odpowiednie rozpraszanie generowanego przez nie ciepła dbają radiatory w kolorze niebieskim.

Niestety ceny zestawów nie zostały podane. Ich producent twierdzi jednak, że są one idealne dla osób szukających produktów cechujących się dobrym stosunkiem wydajności do ceny.

Więcej informacji można znaleźć na witrynie producenta.