Warcraft III w kinach!

Już od dzisiaj nowy filmowy trailer tej znakomitej strategii zagości na ponad 20 000 ekranów Amerykańskich kin, w akcji reklamowej promującej demo Warcraft III, które dostępne będzie w Internecie już na początku grudnia br.

Trzydziestosekundowy zwiastun Warcraft III będzie poprzedzał m.in seanse takich hitów jak "James Bond: Die Another Day", "Lord of the Rings: The Two Towers", "Star Trek: Nemesis" czy "Solaris". To jednak nie wszystko. Każdy kto w czasie seansu zakupi zestaw składający się z Coli i słodyczy Butterfinger otrzyma płytę CD zawierającą demo (dodatkowa promocja dotyczy wyłącznie kin należących do sieci AMC Theatres).

Nadchodzące demo Warcrafta III odda do dyspozycji graczy trzy nowe misje w trybie gry pojedynczej oraz trzy nowe mapy dla gry wieloosobowej, które można zaimplementować do pełnej wersji gry. Uczestnicząc w nowych misjach gracze będą mieli okazję poznać pominiętą w pełnej wersji Warcraft III historię podróży hord "orkowych" z krainy Lordaeron do Kalimdor-u. Mapy przeznaczone do gry wieloosobowej będą oczywiście przystosowane do gry w sieci Battle.net.