Warcraft III w kinach!

Już od dzisiaj nowy filmowy trailer tej znakomitej strategii zagości na ponad 20 000 ekranów Amerykańskich kin, w akcji reklamowej promującej demo Warcraft III, które dostępne będzie w Internecie już na początku grudnia br.

Trzydziestosekundowy zwiastun Warcraft III będzie poprzedzał m.in seanse takich hitów jak "James Bond: Die Another Day", "Lord of the Rings: The Two Towers", "Star Trek: Nemesis" czy "Solaris". To jednak nie wszystko. Każdy kto w czasie seansu zakupi zestaw składający się z Coli i słodyczy Butterfinger otrzyma płytę CD zawierającą demo gry za darmo (dodatkowa promocja dotyczy wyłącznie kin należących do sieci AMC Theatres).

Nadchodzące demo Warcrafta III odda do dyspozycji graczy trzy nowe misje w trybie gry pojedynczej oraz trzy nowe mapy dla gry wieloosobowej, które można zaimplementować do pełnej wersji gry. Uczestnicząc w nowych misjach gracze będą mieli okazję poznać pominiętą w pełnej wersji Warcraft III historię podróży hord "orkowych" z krainy Lordaeron do Kalimdor-u. Mapy przeznaczone do gry wieloosobowej będą oczywiście przystosowane do gry w sieci Battle.net.


Zobacz również