Warcraft - pierwszy trailer filmu udostępniony!

Warcraft doczeka się filmowej adaptacji. 6 listopada wytwórnia Legendary Pictures udostępniła pierwszy pełny zwiastun tej oczekiwanej produkcji.


Na rynku w ostatnich latach pojawiło się sporo filmów będących adaptacjami popularnych gier. Moim (i nie tylko moim) zdaniem niestety tylko niewielką część z nich można uznać za naprawdę udane produkcje, na które warto było kupić bilet do kina. Mam wielką nadzieję, że taką produkcją będzie adaptacja Warcrafta studia Blizzard Entertainment. Liczą na to miliony graczy, fanów tej świetnej gry. Co ważne, wydaje się, że mają do tego podstawy. Reżyserem filmu jest bowiem Duncan Jones, który zadebiutował świetnym filmem science-fiction Moon i któremu do dyspozycji oddano spory budżet (mówi się o sporym przekroczeniu 100 mln. dolarów).

Na 6 listopada (dzisiaj) wytwórnia Legendary Pictures zapowiedziała udostępnienie pierwszego pełnego zwiastuna filmu Warcraft. Z pewnością wielu z was czeka na niego z niecierpliwością. Zanim jednak do tego dojdzie zachęcam do obejrzenia 15-sekundowego teasera trailera filmu udostępnionego 4 listopada:

Premiera filmu Warcraft zapowiedziana została na czerwiec 2016 roku.

Aktualizacja Zgodnie z obietnicą wytwórnia Legendary Pictures udostępniła pierwszy pełny zwiastun filmu Warcraft:

Aktualizacja Jako gracz, który spędził setki godzin grając w Warcrafta z niecierpliwością będę oczekiwał premiery filmu. Co jednak na jego temat sądzą internauci? Po przejrzeniu różnych forów mogę stwierdzić, że większość jest podobnego zdania. Pojawiły się też jednak opinie mówiące o kolejnym gniocie piorącym mózgi. Ponadto niektórzy zwracają wagę na mały budżet (dla porównania na Avatara wydano 237 mln USD) oraz zbyt sztucznie wyglądających orków.