Wargame: Red Dragon – premiera udanej i chwalonej strategii!

Eugen Systems przedstawia trzeci, najambitniejszy tytuł serii, która została świetnie przyjęta zarówno przez graczy, jak i przez krytyków. Zawiera on, podobnie jak Wargame AirLand Battle, mnóstwo nowych elementów.

Wargame Red Dragon zachowuje tę samą mechanikę gry, która uczyniła serię wielkim przebojem, jednak po raz pierwszy akcja nie będzie miała miejsca w Europie, tylko w Azji Środkowej w latach 1975-1991. Imponujące możliwości nowej wersji silnika IRISZOOM™ pozwalają na natychmiastowe przeniesienie się z widoku satelitarnego wprost w ogień walki i płynne poruszanie się pośród setek jednostek oraz bardzo realistycznego krajobrazu.

Do sił zbrojnych dostępnych w Wargame dołączyły armie 5 państw, w tym Chin i Korei Północnej, wraz z ponad 450 nowymi jednostkami. Na szczególną uwagę zasługuje wprowadzenie jednostek morskich oraz wodno-lądowych, co przy wykorzystaniu mórz i rzek otwiera nowe możliwości strategiczne. Siłę wszystkich armii oddaje zapierająca dech liczba ponad 1300 jednostek oraz pojazdów bojowych, odtworzonych z niebywałą dbałością o szczegóły na podstawie prawdziwych modeli. Nowa kampania dla jednego gracza przenosi go w piekło wojny na terenach Korei, a sprawdzony tryb dla wielu graczy pozwoli na udział w spektakularnych bitwach nawet 20 użytkownikom jednocześnie.

Zobacz również:

  • Nie tylko Call of Duty. Najlepsze gry o II wojnie światowej
Wargame: Red Dragon – premiera udanej i chwalonej strategii!

CECHY GRY:

Ponad 1300 jednostek – odtworzonych z najwyższą dbałością o szczegóły – które wchodzą w skład armii 17 walczących państw

Ogromne mapy o powierzchni nawet 150 km2, z milionami wyświetlanych jednocześnie obiektów

Oszałamiający silnik graficzny, pozwalający na przeniesienie się z widoku satelity w sam środek bitwy z udziałem setek jednostek

Nowa, dynamiczna kampania dla jednego gracza, rzucająca go w piekielny konflikt zbrojny na terenie Korei

Sprawdzony w boju tryb dla wielu graczy, który daje możliwość stoczenia widowiskowych bitew nawet 20 użytkownikom jednocześnie!

Gra do nabycia z polskimi napisami na stronie Muve w cenie 74 PLN.