Wargaming i Mad Head Games ogłaszają nową grę – Pagan Online

Hack’n’slash w świecie mrocznej mitologii przedchrześcijańskiej na komputerach osobistych!

Pagan Online to gra action RPG osadzoną w czasach przedbiblijnych, która rzuca gracza w wir walki z dzikimi potworami i mitycznymi bóstwami. Tytuł tworzy studio Mad Head Games. Planowana premiera jest na 2019 rok, a już teraz można zapisać się na testy przedpremierowe pod adresem pagan-online.com. Pagan Online to nowe i świeże podejście do gatunku. Zaoferuje wymagającą, dynamiczną walkę, silnych herosów, mnóstwo wyposażenia i niekończące się pokłady krwawej chwały. Tytuł podażą drogą klasycznych „dungeon crawlerów” jednocześnie zbliżając rozgrywkę do stylu znanego z MOBA.

W Pagan Online gracze wezmą udział w intensywnych i wymagających sesjach rzezi w zróżnicowanych lokacjach. Zróżnicowane misje, liczne tryby gry, poziomy trudności, długa kampania dla pojedynczego gracza (rozszerzany sukcesywnie epizodyczną zawartością) – to wszystko sprawi, że będzie się chciało powracać regularnie do zabawy. Niezależnie od tego czy gracz będzie chciał pokonać hordy wrogów z łatwością, spróbować swych sił w brutalnym chaosie czy też rywalizować z przyjaciółmi o prawo do przechwałek, Pagan Online zaoferuje szerokie spektrum wyzwań do pokonania.

Zobacz również:

  • Najlepsze monitory szerokokątne dla graczy i profesjonalistów

Uros Banjesevic, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Mad Head Games, dodaje:

W Pagan Online ulepszyliśmy walkę w action RPG z widokiem z góry, biorąc to co najlepsze z gier MOBA, aby stworzyć coś, co jest szybkie, przytłaczające ilością przeciwników i super wymagające. To niezły dreszczyk emocji móc podzielić się owocem naszej krwi, potu i łez ze światem!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: