Warhammer 40,000: Dawn of War już w tłoczni!

Jak poinformował CD Projekt, gra Warhammer 40,000: Dawn of War trafiła do tłoczni i zgodnie z zapowiedziami pojawi się w sklepach już 22 października!

'Dawn of War' to pozycja, która powinna zainteresować, nie tylko wszystkich fanów słynnego uniwersum Warhammer 40,000, ale także miłośników strategii RTS. Gra stworzona została przez firmę Relic Entertainment, która znana jest z widowiskowych, trójwymiarowych strategii czasu rzeczywistego (twórcy serii Homeworld). Do walki w grze będziemy mogli poprowadzić 4 zróżnicowane rasy: Kosmicznych Marines, okrutnych Kosmicznych Marines Chaosu, brutalnych Orków oraz potężnych Eldarów.

Przy okazji informujemy, że na stronie CD Projektu ruszył konkurs, w którym wygrać można zestawy startowe Warhammer 40.000, umożliwiające rozpoczęcie niesamowitej przygody, jaką jest tworzenie własnej miniaturowej armii rodem z 41 milenium.

Gra Warhammer 40,000: Dawn of War zostanie wydana 22 października w polskiej kinowej wersji językowej, na 3 płytach CD i w cenie 99,00 zł.


Zobacz również