Warhammer: Battle March na Xboxa 360 w przygotowaniu

Użytkownicy konsoli Microsoftu, a zarazem fani Warhammera, mogą już odetchnąć. Firma Namco Bandai potwierdziła zamiar wydania Warhammer: Mark of Chaos w wersji na Xboxa 360. Nowe dzieło ma nosić nazwę Warhammer: Battle March. Twórcy zapowiadają, że miłośnicy gry na pewno nie będą zawiedzeni.

Większość graczy pamięta zapewne ciekawy tytuł Warhammer: Mark of Chaos. Strategia ta ukazała się w 2006 roku i od razu podbiła serca fanów. Niestety, jej premiera odbyła się jedynie na PC.

Mimo to, bardzo szybko pojawiły się plotki mówiące o tym, że planowane jest przeniesienie gry na konsolę Microsoftu. Battle March jest potwierdzeniem tych doniesień. Wiadomo już, że gra stanowić będzie poszerzoną wersję hitu z 2006 roku.

W nowej wersji, podobnie jak w poprzedniej, do użytku fanów zostanie oddana opcja rywalizacji do czterech generałów jednocześnie. Jak zapowiadają twórcy, możliwa będzie walka "każdy z każdym" lub łączenie się w drużyny. Wszystko dzięki systemowi Xbox Live.

Namco zadbało jednak również o tych, którzy korzystali ze starej wersji gry. Mianowicie, specjalnie dla posiadaczy PCów, na rynku ukaże się dodatek do Warhammer: Mark of Chaos. Będzie on nosił taką samą nazwę co nowa wersja na Xboxa i zawierać będzie te same ulepszenia.

Niestety, brak jeszcze dokładnych zapowiedzi odnośnie daty premiery tytułu. Na razie wiadomo jedynie tyle, że produkt trafi na rynek w przyszłym roku.