Warhammer Online: Age of Reckoning w sklepach!

Wreszcie! Po wielu latach oczekiwań i kilku nieprzespanych nocach doczekaliśmy się premiery jednego z najgoręcej zapowiadających się MMORPG'ów w historii branży - Warhammer Online: Age of Reckoning. Tytuł przygotowany przez doświadczone studio Mythic trafił już do sklepów na całym świecie, również w Polsce.

Na półki sklepowe w całym kraju trafił już najnowszy MMORPG studia EA Mythic, czyli Warhammer Online: Age of Reckoning. Edycja podstawowa gry (angielska wersja językowa) kosztuje 139 złotych.

Warhammer Online: Age of Reckoning to pierwsza gra MMORPG osadzona w bardzo popularnym wśród miłośników fantasy uniwersum Warhammera. Gra została przygotowana przez EA Mythic, twórców m.in. Dark Age of Camelot.

Projekt Warhammer Online: Age of Reckoning od dawna wzbudza ogromne emocje wśród graczy. Tytuł, który ma szansę zagrozić globalnej dominacji World of Warcraft zapowiada się naprawdę smakowicie.

Autorzy zapowiadają, że dopiero ta gra pozwala użytkownikom na prawdziwą walkę w sieci.

Tytuł oferuje sześć zróżnicowanych pod względem cech i możliwości ras (Krasnoludy, Imperium, Szlachetne Elfy oraz Orkowie i Gobliny, Chaos i Mroczne Elfy) podzielonych na dwie strony konfliktu (Chaos i Porządek) oraz mnóstwo bardzo zróżnicowanych profesji. Większość z klas powinna być doskonale znana wszystkim miłośnikom uniwersum Warhammera.

Użytkownicy w pierwszej kolejności wybierają serwer, na którym będą rozwijać swojego ulubionego herosa. Do wyboru są typy: Core (zwykły, PvP w niektórych miejscach), Open RvR (pełne PvP), RPG (wiadomo) oraz RPG Open RvR (dziwne połączenie RPG z PvP). Następnie przychodzi czas na wybranie rasy oraz klasy postaco. A potem? To już trzeba zobaczyć osobiście.

Słowo na temat abonamentu. Zabawa w Warhammer Online: Age of Reckoning kosztuje kolejno 14,99 USD / około 32 zł. za miesiąc, 41.97 USD / około 88 zł. za trzy miesiące oraz 77.94 USD / około 164 zł. za pół roku.

Warto dodać, że studio EA Mythic zostało zmuszone by wyciąć z gry kilka wcześniej zaplanowanych elementów (niektóre miasta i klasy postaci). Już teraz przedstawiciele firmy zapowiadają jednak, że wiele z nich trafi do gry wkrótce po jej premierze (w postaci darmowych łatek).

Czy Warhammer Online: Age of Reckoning choć trochę zbliży się popularnością do słynnego World of Warcraft? Cóż, na odpowiedź przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać. Tymczasem warto śledzić pierwsze komentarze na temat gry. Być może właśnie spełnia się marzenie tysięcy fanów fantasy?


Zobacz również