Warhammer Online Open Beta już 7 września!

Warhammer Online: Age of Reckoning wkracza w kolejną fazę produkcji. Electronic Arts zapowiedziało właśnie rozpoczęcie otwartych beta testów gry. Wystartują one już 7 września.

Produkcja gry Warhammer Online: Age of Reckoning ciągnie się latami. Ostateczna data premiery dzieła co jakiś czas przesuwana jest na dalszy termin. Teraz jednak Electronic Arts zapowiedziało rozpoczęcie otwartych beta testów gry. W tej sprawie wypowiedział się sam Mark Jacobs, współzałożyciel Mythic Entertainment.

"Przez trzy lata powtarzaliśmy hasło "WAR is coming" i cały zespół pracował naprawdę ciężko by dotrzymać tej obietnicy. Już za kilka tygodni szeroko otworzymy drzwi dla większej liczby graczy. Będą oni mogli na własne oczy przekonać się, że wojna się zbliża. I, co najważniejsze, że jest cudowna"

Electronic Arts informuje również, że wszyscy gracze którzy brali udział w zamkniętej fazie beta testów powinni automatycznie otrzymać kody uprawniające do rejestracji w następnym etapie. Gracze, którzy złożyli zamówienie w trybie przedsprzedaży, aby zagrać muszą stworzyć swoje konto na stronie Mythic Entertainment i wprowadzić otrzymane już wcześniej hasło.

Otwarte beta testy mają być ostatecznym sprawdzianem przed premierą gry przewidzianą na 18 września. Gracze w nich uczestniczący otrzymają jedynie ograniczony dostęp do gry (nie będą mogli korzystać ze wszystkich opcji jakie pojawią się w finalnej wersji dzieła).

Przypomnijmy, że projektowany przez Electronic Arts MMORPG Warhammer Online: Age of Reckoning od dawna wzbudza ogromne emocje wśród graczy. Tytuł, który ma szansę zagrozić globalnej dominacji World of Warcraft zapowiada się naprawdę smakowicie.

Autorzy obiecują, że dopiero nowy Warhammer pozwoli użytkownikom na prawdziwą walkę w sieci. Sześć armii do wyboru, systemy rozgrywek PvP i PvE i bardzo rozbudowany tryb Realm vs Realm (m.in. bitwy, płynne granice nacji, zdobywanie zamków) to bez wątpienia potężne argumenty w starciu z gigantem Blizzarda.

Zobacz także:

Premiera Warhammer Online 18 września. Znamy wysokość abonamentu

Kalendarz Warhammera Online na 2008 rok

Pół miliona beta-testerów Warhammer Online