Warhound oficjalnie zapowiedziany!

Rodzima firma Techland ogłosiła, że pracuje nad najnowszym shooterem o tytule Warhound. Tytuł pozwoli graczom wcielenia się w postać niezależnego najemnika, wykonującego misje w najbardziej zapalnych punktach globu...

Jak zachwalają autorzy: Warhound pozwoli na pełną swobodę wyboru misji, ekwipunku oraz rozwoju bohatera. Sam zdecydujesz jakie cechy najemnika zechcesz rozwijać. Atutami gry będzie mnogość sposobów rozgrywania misji, wiele pojazdów do wykorzystania na polu walki oraz wielowątkowy scenariusz czyli właściwie "nic nowego", choć znając osiągnięcia wrocławskiej ekipy, możemy spodziewać się czegoś naprawdę interesującego.

Gra tworzona jest na zmodyfikowanej wersji silnika graficznego Chrome Engine. Przedstawiciele Techlandu zachwalają, że "zagwarantuje to fotorealistyczną grafikę, wielkie i otwarte przestrzenie, w pełni interaktywne otoczenie oraz efekty wykorzystujące najnowsze technologie, ze wsparciem DirectX10 włącznie." Próbkę możliwości silnika widać na screenach.

Warhound pojawi się na rynku w czwartym kwartale 2007 roku. Będzie dostępny na platformę PC oraz Xbox360.

Zainteresowani powinni udać się na oficjalną stronę i forum gry, gdzie można przekazać swoje uwagi na jej temat. Warto, bo najciekawsze pomysły mają szansę trafi do finalnej wersji!


Zobacz również