Warlords Battlecry III PL w przyszłym roku!

Firma Play poinformowała, że lokalizacja trzeciej odsłony strategii 'Warlords Battlecry' dobiegły wreszcie końca, i zapowiadana początkowo na listopad gra trafi do sklepów dopiero na początku 2005 roku.

W porównaniu do poprzednich edycji gry, w trzeciej odsłonie serii 'Warlords: Battlecry' znajdziemy pięć nowych, grywalnych ras, wiele nowych budynków i nowe klasy bohaterów - naszego bohatera będziemy mogli stworzyć wybierając spośród 16 odmiennych ras i 28 klas postaci. W 'Warlords: Battlecry III' znalazły się też nowe rodzaje terenów, spory zbiór nowych czarów i przedmiotów magicznych oraz pełny edytor map. Na uwagę zasługuje również nowy system rozwoju bohaterów, który pozwala im osiągnąć nawet 50 poziom doświadczenia.

Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej i będzie dostępna w atrakcyjnej cenie 49,90 zł. Co ważne, polska wersja gry będzie zawierać wszystkie aktualizacje wydane do tej chwili przez producenta. Ponadto, polskie wydanie gry będzie zawierać także obszerną instrukcję, dodatkową grę oraz niespodziankę.

Oficjalna strona gry


Zobacz również