Warlords IV w tłoczni

Jak poinformowała korporacja Ubisoft prace nad najnowszą, czwartą już odsłoną popularnej niegdyś serii Warlords, zostały ukończone i gra trafiła do tłoczni.

Warlords IV, podobnie jak poprzednie części serii jest turową strategią, a jej najnowsza odsłona powstała w studiu deweloperskim Infinite Interactive, które zostało założone przez twórcę serii Warlords - Steve'a Fawknera.

W porównaniu do poprzednich części, gra Warlords IV będzie miała ulepszoną grafikę (3D) i nowy system prowadzenia walk (STS - Speed Tactical System), który ma znacznie przyspieszyć rozgrywkę. W grze ulepszono również inteligencję przeciwników oraz wprowadzono nowy system tworzenia bohaterów, który umożliwia m.in. wykorzystanie tego samego bohatera zarówno w potyczce, kampanii jak i grze wieloosobowej. Nowością, w porównaniu do poprzednich części serii, jest umożliwienie graczom kontrolowania potyczek z potworami broniącymi świątyń. W opcji single player gra oferuje jedną nieliniową i dynamiczną kampanię oraz dziesięć odmiennych ras - każda z własnym zestawem unikalnych jednostek.

Gra ma trafić do zachodnich sklepów jeszcze w tym miesiącu, wydawca jednak nie sprecyzował konkretnej daty jej premiery. Demo gry możecie pobrać z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1588&sys=gry