Warner w lutym

Warner na luty przygotował 5 premier filmów, wśród których są: "Batman: Powrót Jokera", "Słodki listopad", "Walentynki", "Ścigany" Edycja Specjalna i już wielokrotnie zapowiadana "Plotka".

Warner na luty przygotował 5 premier filmów, wśród których znalazły się: "Batman: Powrót Jokera", "Słodki listopad", "Walentynki", "Ścigany" Edycja Specjalna i już wielokrotnie zapowiadana "Plotka".

Zacznijmy od początku, czyli "Batmana: Powrótu Jokera" (Batman Of The Future: Return Of The Joker). Jest to animowana produkcja z roku 2000, która trafiła wyłącznie na rynek wideo i DVD. Reżyserem filmu jest Curt Geda, którego komentarz ma wzbogacić sekcję dodatków. Znajdziemy w niej również: reportaż zza kulis, sceny nie wykorzystane, biografie bohaterów i teledysk "Crash". Płyta zostanie nagrana w Dolby Digital 5.1 w formacie obrazu 1,85:1. Czas trwania to 71 minut. Premiera została zapowiedziana na 1 lutego.

W sześć dni później na rynku pojawią się dwa filmy "Słodki listopad" (Sweet November) i "Walentynki" (Valentine). Pierwszy z nich to oczywiście romans z Keanu Reevesem i Charlie Therone. W sekcji dodatków znajdą się wyłącznie: reportaż zza kulis i zwiastun filmu. Udźwiękowiony zostanie w DD 5.1. Proporcje obrazu wyniosą 1,85:1. Film trwa 93 minuty, powstał w 2000 r. Tytuł kolejnej produkcji jest mylący, bowiem "Walentynki" to horror trwający 93 min. Podobnie jak pozostałe filmy, zostanie udźwiękowiony w Dolby Digital 5.1, natomiast format obrazu wyniesie 2,35:1. W suplemencie znajdziemy zwiastun, komentarz reżysera Jamie Blanksa, teledysk "Opticon" i reportaż zza kulis.

Najciekawszą w ofercie wydaje się specjalna edycja "Ściganego" (Fugitive Special Edition) z Harrisonem Fordem i Tommy Lee Jonesem. Ta znakomita sensacja z 1993 r. zostanie uzupełniona filmami dokumentalnymi, komentarzami aktorów i zwiastunem filmu. Opatrzona będzie też wstępem do filmu. Dźwięk zostanie zapisany w Dolby Digital 5.1, obraz zaś w formacie 1,85:1. Premiera dysku jest zapowiedziana na 18 lutego.

Ostatnią propozycją ze stajni Warner Bros jest "Plotka" (Gossip), czyli thriller obyczajowy Davisa Guggenheima. Ścieżka dźwiękowa zostanie zapisana w Dolby Digital 5.1 z obrazem 2,35:1. W dodatkach znajdziemy: zwiastun filmu, komentarze reżysera, sceny nie wykorzystane i alternatywne zakończenie. Premiera zapowiedziana jest na 21 lutego.


Zobacz również