Warszawskie Dni Informatyki

Największe wydarzenie IT dla studentów i specjalistów w Polsce, 25-26 marca, Politechnika Warszawska

Zapraszamy do udziału w Warszawskich Dniach Informatyki (WDI) – największym akademickim wydarzeniu IT w Polsce. Konferencja odbywa się w nowym gmachu Wydziału MINI, ul. Koszykowa 75 (Kampus Politechniki Warszawskiej) w dniach 25-26 marca 2014 roku.

WDI to przede wszystkim świetne sesje z zakresu informatyki, ale też Giełda Pracy IT podczas której prezentowane są oferty pracy lub praktyk w firmach (udział nie wymaga rejestracji).

Zobacz również:

  • Microsoft: Bill Gates wysyłał niestosowne maile do pracownicy
  • Oto najlepsze firmy na świecie

Tematy sesji to IT Management, IT Development, Web Development, Mobile Development, Infrastruktura & Sieci oraz Warsztaty.

Podczas WDI można wygrać laptopa, lustrzankę cyfrową, tablety i inne atrakcyjne nagrody, a także pograć na specjalnie przygotowanych konsolach do gier. Aktywni uczestnicy konferencji mogą uzyskać specjalne certyfikaty uczestnictwa, a po jej zakończeniu zaplanowane jest integracyjne afterparty w klubie studenckim Remont.

Udział jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie www.WarszawskieDniInformatyki.pl.

Więcej informacji:

Facebook: www.facebook.com/WarszawskieDniInformatyki

www.WarszawskieDniInformatyki.pl