Warszawskie Dni Informatyki już wkrótce

W dniach 27-28 marca 2012 roku odbędzie się trzecia edycja studenckiej konferencji Warszawskie Dni Informatyki. Wszyscy uczestnicy będą mogli uzyskać informacje z zakresu programowania, zarządzania IT oraz infrastruktury i sieci. Oprócz tego, przygotowano prezenty dla wszystkich, konkursy z nagrodami i rozrywkę.

Warszawskie Dni Informatyki

Konferencja Warszawskie Dni Informatyki jest bezpłatna. Odbędzie się 27 i 28 marca 2012 roku w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Chętni zapoznają się z trendami związanymi z zarządzeniem IT, infrastrukturą i sieciami oraz nauczą się programowania. Odbędzie się też Giełda Pracy Młodych Profesjonalistów.

Całemu wydarzeniu towarzyszyć będą panele dyskusyjne rektorów warszawskich uczelni z przedstawicielami branży IT, które poprowadzi prof. Marek Rocki, Senator RP znany z działalności na rzecz edukacji. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie WarszawskieDniInformatyki.pl.

200 pierwszych osób otrzyma darmowe pendrive'y. Pozostali również nie wyjdą z pustymi rękoma. Każdy dostanie giftbag, w którym znajdzie koszulkę oraz smycz. Szczęśliwi uczestnicy konkursów będą mogli wygrać skok na spadochronie, laptopa lub aparat fotograficzny. Przewidziano też gry na Xboksie, pizzę oraz afterparty.