Warsztaty fotograficzne w zasięgu ręki

Wszystkich zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy fotograficznej zachęcamy do udziału w warsztatach fotografii organizowanych w sierpniu i wrześniu przez Agencję Fotograficzną Putto.

A oto plan warsztatów na najbliższe dwa miesiące:

Warsztat fotografii ulicznej

Odbywający się w dniach 26 - 28 sierpnia w Warszawie warsztat jest skierowany do osób zainteresowanych robieniem zdjęć z życia miasta. Wykład i zajęcia praktyczne będą trwały łącznie 13 godzin.

Podstawy Fotografii Studyjnej

Na terenie Warszawskiej Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, 26 sierpnia rozpocznie się kurs dla adeptów fotografii zainteresowanych robieniem zdjęć w warunkach studyjnych. Kurs składa się z 4 spotkań i będzie trwał łącznie 11 godzin.

Człowiek w świetle dziennym i studyjnym

W dniach 9 - 11 września w miejscowości Urle (50 km od Warszawy) odbędą się zajęcia z fotografii portretowej w plenerze i nastrojowych wnętrzach, przy świetle zastanym oraz przy użyciu studyjnych lamp błyskowych.

Fotorower - rowerowy plener fotograficzny

Pasjonatów fotografii krajobrazowo-przyrodniczej i turystyki rowerowej zachęcamy do udziału w warsztatach, które odbędą się w dniach 23 - 25 września w okolicach Świętajna na Mazurach.

Więcej informacji: Agencja Fotograficzna Putto


Zobacz również