Washable Mouse, czyli mysz co się wody nie boi

Firma Belkin przedstawiła interesującą myszkę komputerową o nazwie Washable Mouse. Urządzenie - jak można wywnioskować z jego nazwy - możemy bez problemu umyć pod kranem.

Nowa mysz komputerowa - Washable Mouse - komunikuje się z komputerem za pomocą interfejsu USB 2.0. Urządzenie wyposażone zostało w sensor optyczny o rozdzielczości 1200 dpi. Pozwala on na bezproblemową pracę na różnych nietypowych powierzchniach, takich jak tapicerka i drewno. Ponadto użytkownik otrzymał do dyspozycji reagujący na dotyk "scroll", który pozwala na przewijanie zarówno w pionie, jak i poziomie.

Washable Mouse

Washable Mouse

Nowość powinna szczególnie zainteresować osoby ceniące sobie higienę. Wyposażona została bowiem w wodoszczelną obudowę, dzięki której możemy ją w prosty sposób umyć pod kranem.

Warto też dodać, że wraz z nowym "gryzoniem" firma przedstawiła hybrydową podkładkę - Mouse Trap - pełniąca również rolę niewielkiej torby w której możemy bezpiecznie przewozić myszkę w czasie podróży.

Mouse Trap

Mouse Trap

Washable Mouse trafi do sprzedaży w sierpniu w cenie 30 USD, natomiast Mouse Trap możemy już kupić za 13 USD. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.