Wasteland 3 - patch 1.1.0 poprawiający kooperację już dostępny na PC

Wasteland 3 to kawał znakomitego RPG-a, który jednak nie ustrzegł się licznych problemów technicznych. Na szczęście, twórcy robią co mogą, żeby naprawić produkcję. Na PC zadebiutował właśnie najnowszy patch, opatrzony cyferkami 1.1.0.

wasteland 3 patch 1.1.0

Premiera Wasteland 3 już za nami, ale to dopiero początek naszej podróży po skutych lodem pustkowiach Colorado. Studio InXile już wcześniej zapowiedziało, że zamierza przez wiele miesięcy wspierać swoją produkcję licznymi DLC - zarówno darmowymi, jak i płatnymi. Zanim to jednak nastąpi, twórcy Wasteland 3 muszą nieco poprawić swoje najnowsze dzieło, które cierpi na sporo liczbę niedoróbek i błędów. Szczególnie, w głośno zapowiadanym trybie kooperacji.

Posiadacze gry w wersji na Steam i GOG mogą cieszyć się już najnowszą aktualizacją - 1.1.0, która w znacznym stopniu poprawia wrażenia ze wspólnej przygody w Wasteland 3. Jak podkreśla zespół udało im się odnaleźć i naprawić większość usterek, które trapiły graczy. "Nieskończone ekrany ładowania", "samoczynne usuwanie się postępów" czy problemy z interfejsem nie powinny już mieć miejsca. Poprawiono również "bugi" związane z licznym zadaniami czy miejscówkami. Patch 1.1.0 do Wasteland 3 przyniósł ze sobą również poprawki związane z wydajnością i stabilnością gry.

Niestety, gracze konsolowi będą musieli na rzeczone poprawki jeszcze poczekać. Jak długo? Tego niestety nie wiemy. Przedstawiciele InXile zarzekają się, że aktualizacja trafi na PlayStation 4 i Xbox One jeszcze w tym tygodniu.

Naszą recenzję Wasteland 3 możecie przeczytać tutaj.

Zobacz również: Cyberpunk 2077 otrzyma więcej DLC niż Wiedźmin 3. Tryb sieciowy z mikropłatnościami