Wasteland 3 - zaprezentowano nowy, obszerny gameplay

Tęsknicie za starym, dobrym Falloutem? Spójrzcie zatem na obszerny gameplay ze znakomicie zapowiadającego się Wasteland 3.

Wasteland 3 pierwotnie miało zadebiutować już w maju tego roku. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa, premierę gry przełożono na sierpień, a dodatkowy czas pozwoli twórcom - studiu InXile Entertainment, na dopracowanie produkcji.

Od kilku tygodni do sieci trafiają kolejne odcinki dzienników deweloperskich, poświęconych właśnie Wasteland 3. Tym razem jednak, produkcję przedstawiają nam dziennikarze serwisu Game Informer. Jeśli jesteście ciekawi, jak Wasteland 3 prezentuje się w akcji, to przed wami blisko 40 minut wypełnione rozgrywką i komentarzami.

Przypomnijmy, Wasteland 3 to przedstawiciel klasycznych gier RPG z rzutem izometrycznym. Produkcja ta przenosi nas na postapokaliptyczne pustkowia, gdzie jako przedstawiciel grupy - "Strażnicy Pustkowi", staramy się zaprowadzić ład i porządek. Starcia odbywają się w turach, a podczas zabawy nie mogło zabraknąć rozbudowanego systemu rozwoju postaci czy licznych dialogów i konieczności podejmowania trudnych decyzji.

Premierę Wasteland 3 już wielokrotnie przesuwano, miejmy nadzieję, że tym razem uda się dotrzymać ustalonego terminu. Produkcja studia InXile Entertainment powinna zadebiutować 28 sierpnia tego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Zobacz również: GTA 6 dopiero w 2023 roku?

źródło: gamingbolt.com