Watch Dogs bije rekordy sprzedaży w Polsce i na świecie

Ubisoft udostępnił dane na temat sprzedaży gry Watch Dogs. Ma powody do zadowolenia.

Watch Dogs to gra, która wzbudziła mocne kontrowersje. Gracze zaczęli bowiem narzekać na rozczarowującą grafikę, słabą fabułę oraz kiepską optymalizację objawiającą się tym, że gra spowalnia, a czasem nawet zacina. Poniżej znajdziecie interesujący film porównujący oprawę wizualną gry jaką mieliśmy okazję zobaczyć na targach E3 2012 z grafiką rozgrywki na PC przy ustawieniach Ultra:

Nie przeszkodziło to jednak grze Watch Dogs w osiągnięciu sukcesu komercyjnego. Kilka dni temu Ubisoft poinformował bowiem, że w 24 godzin po premierze rynkowej sprzedała się ona w liczbie większej niż jakakolwiek jego wcześniejsza produkcja. Dzisiaj otrzymaliśmy kolejne świetne dane na temat sprzedaży. Wynika z nich, że w tydzień po premierze gra sprzedała się w liczbie ponad 4 milionów egzemplarzy, co oznacza, że:

- mamy do czynienia z najlepszym debiutem nowej marki w historii całej branży gier

- mamy do czynienia z najlepiej sprzedającą się grą w historii Ubisoftu

A w Polsce...

...Ubisoft również ma ogromne powody do zadowolenia. Polski oddział firmy potwierdził to na facebooku zamieszczając następujący komentarz:

"Watch_Dogs to najszybciej sprzedająca nowa marka w historii polskiego oddziału Ubisoft. Przez tydzień sprzedaliśmy 37,000 szt. To dzięki Wam, bardzo serdecznie dziękujemy!"Zobacz również:

  • Games With Gold - znamy październikowy zestaw gier
  • Microsoft, Uber i Ubisoft - tych marek nienawidzi świat. A kogo Polska?
  • Jak naprawić większość błędów w Watch Dogs: Legion?